Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nagyon megharagudnátok...

Lányok, nagyon megharagudnátok az apátokra hogyha ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
Járatna önvédelemre és adna gázsprayt is, és egy idő után felbérelné egy ismerősét hogy támadjon meg és csináljon úgy mintha megakarna erőszakolni, a szervezés tudtotokon kívül történne, természetesen leállna ha látja hogy nem tudtok védekezni ellene, ha meg igen akkor !is! közbelépne az apátok mielőtt még valaki komolyabban megsérül. Szóval a lényeg hogy élesben tudtotokon kívül letesztelné hogy megtudjátok e védeni magatokat? Nagyon megharagudnátok az apátokra, szerintem a biztonság fontosabb mint egy átmeneti harag viszont nem mindegy hogy mennyire haragszik meg, illetve hogy ez a szimuláció mennyire traumatizálná?

2019. ápr. 18. 08:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakoznék a többiekhez, felejtsd el, és szerintem kezdj valamit a saját paranoiáddal, nagyon durván nyomasztani tudsz vele másokat.
2019. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Mert érdekelt, és mert megfordult a fejemben hogy vannak e ilyen overprotektív apukák akik mindig a legrosszabbra készülnek, és egyébként én is elég aggódó típus vagyok, de nem áll szándékomban veszélyeztetni a lányaim lelkivilágát. És egyébként tök jó választ adtak néhányan bunkózás nélkül 14-es 21-es meg még néhányan, de felmegy a pumpa mikor a normális válaszok már megvoltak és akkor idejön pár bunkó beállni a sorba mert néhányan offenzíven épp kérdezőköpködést tartanak...
2019. ápr. 18. 11:56
 33/40 anonim ***** válasza:
73%

Akinek ilyen eszébe jut, az nem normális, ez egy beteg dolog, sőt, akit felbérel és belemegy, az szintén beteg.


Igazából, ha eszedbe jutott ilyen, akkor itt nem a lány van veszélyben, hanem te, súlyos gondjaid vannak, kezeltetned kell magad. Illetve a lány is veszélyben van, de elsősorban tőled kell félteni, nem pedig egy támadótól...


Azt még meg lehet érteni, hogy szeretnéd tudni, hogy a lányod meg tudja védeni magát, de pont olyan szituációt akarsz szervezni, amitől meg akarod óvni? Már attól egy idegronccsá válhat valaki, ha csak lefogják és a bokorba cipelik, nem kell ahhoz megerőszakolni sem... Tiszta hülye vagy, ha egy ilyen dolog eszedbe jutott, te magad akarod megtenni a lányoddal, amitől óvni szeretnéd! Ez nagyon beteg!

2019. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Orokke haragudnek ra a trauma miatt, es soha tobbe nem allnek szoba vele.
2019. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt nőként apám nem "járathat" sehová, oda megyek, ahová szeretnék. Szerintem egy normális, a lányát féltő apánál még ötlet szintjén sem merülne fel ilyesmi, egyszerűen tudomásul kell venni, hogy a felnőtt életben szinte csak a halál biztos, mással kapcsolatban nem igazán lehet biztosra menni. Nem vagyok valami nebáncsvirág, hogy életem végéig lelki beteg legyek, ha mondjuk megtörténne velem a kérdésben írt dolog, de az biztos, hogy utána soha nem tudnék ugyanúgy nézni apámra. Ha mondjuk meg is védem magam a "próba" során, ez nem jelent garanciát arra, hogy egy valós szituációban is biztosan képes lennék ugyanezt megtenni. Lehet, hogy aki tényleg megtámad majd, az magasabb, erősebb lesz vagy olyan technikát alkalmaz, amire nem voltam felkészülve és simán megver, kirabol megerőszakol, ez simán benne van a pakliban mindenkinél. Valószínűleg ha önvédelmi tanfolyamra járnék, ott is hasonló módon gyakorolnánk, úgyhogy semmi szükség "élesben" is gyakorolni, csak gyanakvóvá és bizonytalanná tenné az embert az ilyesmi, arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem csak átmenetileg haragudna utána az apjára, hanem soha nem bízna meg benne többé.
2019. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
27%
ja te az a fajta vagy aki csak azt fogadja el ha egyetértenek vele. szerintem hagyd el a gyakorit mielőtt sérül a kis lelked
2019. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Egy k szóval nem mondtam hogy egyet kell érteni velem.

Van külömbség aközött hogy nem értesz egyet és aközött hogy nekiálsz valakivel flegmázni.

Arról nem is beszélve hogy külön kiemeltem néhányat azok közül akik normálisan tudtak válaszolni, ők se támogatják az elméleti kérdés tartalmát mégsem keztek el lekezelő vagy bunkó dolgokat írogatni...

2019. ápr. 18. 19:01
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fater, ebből már nem magyarázod ki magad. Egészséges emberi aggyal ugyanis senkinek nem jutna eszébe ilyen, hogy felbéreljen valakit, aki megtámadja a saját lányát. Eleve, hogy ilyen eszedbe jutott, bizonyítja, hogy beteg vagy.


De sajnos itt még nincs vége. Ugyanis te fel is tetted ezt a kérdést, kb. úgy, mintha azt kéne eldöntenie a népnek, hogy cukorral vagy mézzel jobb-e inni a teát. Azaz itt lett volna egy újabb lépcsőfok, egy normális ember, még ha hülyeség is jut az eszébe, akkor képes rájönni arra, hogy ez hülyeség - de te mit tettél? Kiírtad a kérdést, mintha ez egy teljesen hétköznapi kérdés lenne, mintha semmi különös nem lenne vele- és nem vetted észre magadon, hogy mennyire beteg, elborult, elmebeteg marhaságot találtál ki. Ez a második, ami bizonyítja, hogy beteg vagy, hogy azt hiszed, hogy ez egy természetes kérdés, amiről majd az emberek ezt vagy azt gondolják, mint a mézről vagy a cukorról. Holott az általad felvetett gondolat BETEG...


Itt nem az a kérdés, hogy van, akinek nem tetszik, amit kigondoltál... mintha arról szólna a kérdés, hogy mit vegyél a lányodnak karácsonyra... Itt arról van szó, hogy nem veszed észre, hogy BETEG VAGY, és az emberek elé bocsátod a kérdést, abban a hitben, hogy ez egy olyan dolog, amiről normális emberek vitatkozhatnak, hogy mi a vélemény. De ez egy BETEG dolog, amit kitaláltál, ezen nincs mit vitatkozni, és mivel te ezt nem látod, ez a második, ami bizonyítja, hogy beteg vagy.

2019. ápr. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Hát abban egyetértek hogy ebből már nem magyarázom ki magam, 10 az 1 elleni vitában kár erőlködni, főleg hogy sokan olyan pro 10/10 pszichológusok hogy egy néhány soros kitalált elméleti kérdés alapján megállapítják hogy én:

Rigolyás

Rasszista

Gyerekes

Felelőtlen

Rossz szülő

Paranoiás

Hülye

és beteg vagyok

Ilyen szakértők ellen kár erőlködni. Mégegyszer köszönöm a válaszokat azoknak akik normális hangnemben vádaskodás nélkül tudtak válaszolni. :)

2019. ápr. 19. 07:08
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ellenségeskedésből írtam, hogy paranoiás vagy, fogalmazhattam volna úgy is, hogy egészségtelen/káros mértékben rá vagy feszülve arra, ami a legeslegrosszabb esetben történhet, és nem gondolom, hogy ez egy nagyon elrugaszkodott, messzemenő megállapítás lenne, egyszerűen következik a leírtakból. Pontosan tudom, hogy milyen mérgező egy túlféltő szülő, a gyerekbe is beleneveli, hogy soha nem érezheti biztonságban magát, már akkor szorongani fog, ha ki kell mennie az utcára egyedül. Ezen el kellene gondolkodni, akkor is, ha végül nem valósítod meg amit kiterveltél.
2019. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!