Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nagyon megharagudnátok...

Lányok, nagyon megharagudnátok az apátokra hogyha ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
Járatna önvédelemre és adna gázsprayt is, és egy idő után felbérelné egy ismerősét hogy támadjon meg és csináljon úgy mintha megakarna erőszakolni, a szervezés tudtotokon kívül történne, természetesen leállna ha látja hogy nem tudtok védekezni ellene, ha meg igen akkor !is! közbelépne az apátok mielőtt még valaki komolyabban megsérül. Szóval a lényeg hogy élesben tudtotokon kívül letesztelné hogy megtudjátok e védeni magatokat? Nagyon megharagudnátok az apátokra, szerintem a biztonság fontosabb mint egy átmeneti harag viszont nem mindegy hogy mennyire haragszik meg, illetve hogy ez a szimuláció mennyire traumatizálná?

2019. ápr. 18. 08:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy az esély, hogy a várttal ellentétesen sülne el - azaz annyira traumatizálná a dolog, hogy nem lenne képes megvédeni magát többé. Az önvédelemnek sok tényezője van, a legfontosabb a megelőzés. A tényleges támadás esélyét minimálisra lehet csökkenteni, ha a potenciálisan veszélyes mebereket és szituációkat elkerüljük, felesleges ilyen barbár módszerrel "edzeni" egy lányt. Szerintem olyan sokkot kapna, hogy sose heverné ki teljesen, és bizalomvesztő is lenne az apával szemben a dolog.

A támadást önvédelmi edzésen gyakorolják, felesleges a frászt ráhozni az utcán, attól nem lesz edzettebb, ez nem olyan, mint a futás, hogy minél többet futsz, annál jobban bírod - csak jobban fog félni.

2019. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%
NORMÁLIS VAGY?! szerinted milyen lelki törést okozna benne?? még ha nem is "komoly", de ő azt hinné! arról nem is beszélve hogy simán feljelenthetne (amit meg is érdemelnél)
2019. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
80%

És ha túl jól sikerült a lány "kiképzése" és maradandó sérülést okoz a felbérelt "támadónak"? Akkor mi lesz? A lány és apuci megy a bíróságra?

És nem tud apuci közbelépni, mert pár pillanat is elég ahhoz, hogy nagy baj történjen.

Remélem, te nem az apa vagy, mert iszonyatosan gyerekes és felelőtlen vagy. Neked nem való gyerek.

2019. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Prank-ra értetted?

vagy csak tényleg, úgy viselkedjen, mint egy támadó?

2019. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Nem prank és nem is vicc, mint már mondtam.

Ez egy önvédelmi teszt, ahol a támadó tényleg úgy viselkedik mint egy támadó.

Bár ezt sokan túlgondolták, tehát erőszakot írtam, de azért nem tartana addig a teszt hogy ruhaszaggatás stb, szimplán rátámadna és megpróbálná lefogni elrángatni egy közeli sikátorba vagy hasonló. Ha a lány sírni kezd, feladja a küzdelmet, vagy tehetetlenné válik, vagy pont hogy sikeresen ellenáll, megtántorítja, esetleg megbénítja a támadot, a támadó harcképtelenné válik, a teszt azonnal leállna, az egész pár másodperc alatt lezajlana, és egyből futna oda az apuka pár méteres távról és tisztáznák hogy ez egy teszt volt biztonságban van. De egyébként igen meggyőzőek a válaszok, a teszt sosem történne meg.

2019. ápr. 18. 10:59
 26/40 anonim ***** válasza:
73%

lassan írom hogy felfogd. NE CSINÁLJ ILYET !!


direkt akarsz lelki roncsot csinálni a saját lányodból???

2019. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
arról nem is beszélve hogy valószínűleg elkönyvelne egy idegbeteg állatnak. és soha nem bízna benned
2019. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%
Viccből gyújtsuk rád a házadat, csakhogy gyakorold, tűzvész esetén mit csinálnál.
2019. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Akkor én is "lassan" írom neked bunkókám hátha felfogod:

"A TESZT SOSEM TÖRTÉNNE MEG" Melyik szó nem volt világos?...

2019. ápr. 18. 11:36
 30/40 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem csinálnád meg akkor minek kérdezed?
2019. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!