Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3hete nem jútúbozok. Hányinger...

3hete nem jútúbozok. Hányingerem lett a sok szennytől. Van más is, aki abbahagyta a youtube használatát/nézését?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak minőségi videókat javasol a Youtube és a kedvenc zenéimet, szóval nem hagyom abba. A szenny elém sem kerül, még csak át sem kell görgetnem semmit.
2019. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Vicces állatos videókat nézek, és zenéket hallgatok rajta. Meg trailereket, videójátékokat. Párom minden féle tech cuccot, kocsi, telefon stb.

Ez csak egy felület, te döntöd el mire használod. Ne legyél bal**sz.

2019. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, megillet a választás szabadsága. Nem kötelező a mások által eléghányt szemetet nézni, lehet ezt célirányosan és céltudatosan is csinálni.

A hozzáállásod kb. olyan, mint ha azt mondanám, hogy soha többet nem olvasok semmit, mert a Blikk egy halom szenny.

2019. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

A youtube-on olyan dolgokat nézel,amit te szeretnél. Tudod,van fennt a jobb sarokban egy nagyitó ikon,előtte pedig egy fehér sáv. Na ide beírjuk,azt a szót,mondatot,vagy bármit,amit látni szeretnénk,és akkor azt nézzük,ami érdekel.

Én pl sokszor nézek rajta konyhai praktikákat,vagy a párom egy ilyen videó nézése után jött rá,hogy mi a baja a mosógépünknek.

A lényeg,hogy gondolj olyan dologra,amire kiváncsi vagy,és azt nézd rajta.

2019. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
T. E. D.
2019. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Youtubeon teljes a választás szabadsága

Azt nézem, ami tetszik. Ennyi.

2019. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én pár éve töröltem a csatornámat a sok hülye végett. pl herby, molnár krisztián, ádám mobil, turbo titán, nagy lacika,
2019. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A munkaügyek sorozatot nézem. A korai evad még nem annyira értettem hogy miért jo de amibe mar a kopasz csavo is van azok viccesek
2020. máj. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!