Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj van, hogy segitsek...

Nagy baj van, hogy segitsek magamon?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok lany/no. Tudom,hogy regen nagyon naiv voltam..de ezt nem gondoltam volna..ami van. Borzaszto dolgokat lattam, sok igazsagtalansagot. A lelkem mar annyira faj, elet nincsen benne belul. Elni akarok. Latni akarom a napfenyt..most csak setalok benne de nem latom. Tonkretett a sok igazsagtalansag amit lattam. Ezert sok embertol mar undorodom is (parom csaladja pl) pedig ok engem nem bantottak meg! De olyan igazsagtalansagokba voltak h inkabb leminimalizaltam veluk a kapcsolatot es csak 4-5 havonta udvozlom oket..nem erdekel mit gondolnak errol. Olyan rosszul lettem a sok rossztol amit tapasztaltam vagy lattam..nem akarok ilyen fiatalon ebbe meghalni. Mindenki azt mondja "Te olyan szep vagy, es olyan szomoru,minden nevetesedben a vilag fajdalma.." bar mondanak h "kicsattansz a derutol.." ez mar 2 eve nincs.. azota oszinten nem nevettem.. HAGYJATOK A PSZICHOLOGUSSAL..SEMMI ERTELME, a LELEKGYOGYASZNAK VAN ERTELME AZ OKE. De itt azzal van a baj h latom ami rossz !!! Es nem akarom.

2019. ápr. 22. 15:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Elmegyek a lelekgyogyaszomhoz. De o nem orvos pont ezert szeretem. Segitett mindig. De ra 5-6 het mulva mindig bajom lett megint a vilaggal...


Zavar h nem talaltam kepzettebben munkat DE..a kepzetlenebbrol tudok h felvettek.. mondjuk nem kellett azota se dolgoznom..ami jo is..nem is.. De szeretnek mindent megtettem..nem voltam eppen a valaki valakije es nem jott ossze most ... Jobban rament az egeszsegemre mint hittem volna az elejen.. De elhiszem h a belsomben levo felelmeim is az okai ezeknek.. Csak egyszeruen gyulolom azok az embereket.. kb konkret okot se adott anyos..nem szolt be..megis hanyingerrel hidegrazassal szoktam toluk eljonni.. ezert nem megyek mar at.. gondolja h leszarom ot nem erdekel ... En nyugalmat akarok.

2019. ápr. 22. 19:16
 12/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, egy aljas csalássorozat áldozatai lettünk a testvéremmel, szinte mindenünket elvesztettük, a lakásunkat uzsorás vitte el, óriási lelkierő kell innen talpra állni.
2019. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De mi az istenverte francert mentetek bele uzsorakamatba..!?! Attol csak rosszabb lesz. Banktol SE vegyel fel ha nem muszaj..De nem banktol meg plane ne !
2019. ápr. 23. 00:24
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az a te legnagyobb bajod, hogy nem dolgozol! Így ráérsz a világ összes fájdalmával foglalkozni! Kegyetlenség mindig is volt, és mimdig is lesz a világban! Te csak.a saját problémáiddal foglalkoztál, és ha tudod old meg őket! Például foglald el magad! Mi az, hogy magasan képzett vagy a pakolgatáshoz? Kicsim! Én volt idő, mikor a 2 diplomámmal takarítottam, mert otthonüléssel nem kerestem pènzt! Akkor meg inkább 2 kezi munkát végzek, mint hogy más tartson el!
2019. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Kedvesem..Nem szegyen ha mas tart el. Nem orokre kell vagy nem kell, h mas eltartson !! En se fogok itt ulni orokke! Termeszetesen fogok dolgozni. De marhara de nem szegyen ez.. foleg h non stop munkat keresek.. Kornyezetem ebbol latja: allast keresek, kepezem magam, tanulok jelenleg is max kihasznalom az idom, idos rokonnak segitek, itthon csillog villog a lakasunk..es nyelvet tanulok. Amig ez van ez jobb mint tenyleg ulni csak..


Nem szegyen ha eltart pl vki teged ha az a valaki 3x tobbet visz haza mint 2 atlag magyar egyutt.


De remelem megoldodik a sajat helyzetem is. :)

2019. jún. 4. 14:00
 16/26 A kérdező kommentje:

Itt hordom a vilag banatat mig mas mondta h hu o a 2 kezet osszetenne ha csak 4 honapot otthon tolthetne! Mindenki maskepp latja. Lesz idom dolgozni is kesobb..:)


De nagyon szomoru dolgok vannak a vilagban !! :( Engem megvisel latni

2019. jún. 4. 14:02
 17/26 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem! Hiába is áltatod magad, az igenis szégyen, ha más tart el! A világ gondjait pedig ha fáj, ha nem fáj, úgysem fogod tudni megoldani! Ez a való világ! Fel kell nőni! De hamár ennyire jól megy anyagilag munka nélkül is, akkor karolj fel egy nehézsorsú családot, és segíts néha nekik élelmiszerrel!Ezáltal egy kicsit nyugszik a lelked, hogy segíthetsz valakin, és jobbá tehetted magad által egy morzsányira a világot!
2019. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Edes istenem.. 😨😨

Millio +1 olyan van h X ideig segiti a ferje es nem szegyen, ha X ideig a no segiti ki a sajat ferfet se szegyen.

Az szegyen HA valaki tenyleg semmit sem csinal.. Az az ha ilyen helyzetben mint en pl nem talaritana mosna vasarolna vagy nem segitene idos rokonain stb stb.



Ok. Ne irj tobbet. A valaszt meg koszi!

2019. jún. 4. 15:07
 19/26 A kérdező kommentje:

Akkor legyel abban a vilagban. Nem erdekel.

En nem szakadok meg es nem szegyen h nem szaladok meg.


Mondtam h fogok dolgozni.


A kerdesre sajnos nem sikerult reagalni. Csal velemenyezni. Szakadj meg felolem, sok mas novel egyutt en meg nem rokkanok meg mert igy alakult. Lehet irigykedni meg puffogni Jatszani az eros Not. Az eros no az egy ferfi..


Ki mondta h nem kell dolgozni?? Senki. Pont azt ecseteltem h fogok. Es korabban meg diakkent is dolgoztam!! Sok csoporttarsammal ellentetben ! Akiknek apuci megvette az Uj I Phone-t..

2019. jún. 4. 15:10
 20/26 A kérdező kommentje:

Nincs esz erv. Most jon a helyesirasomba belekotes. Mert telefonrol elgepeltem par szot.


:D


Erre nem vagyok kivancsi h Te mit fizetsz ki. Mennyire szakadsz meg es hany ferfi nem allt ki melletted az eletben. Nem erdekel !!! Nem errol szol a kerdes..

2019. jún. 4. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!