Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj van, hogy segitsek...

Nagy baj van, hogy segitsek magamon?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok lany/no. Tudom,hogy regen nagyon naiv voltam..de ezt nem gondoltam volna..ami van. Borzaszto dolgokat lattam, sok igazsagtalansagot. A lelkem mar annyira faj, elet nincsen benne belul. Elni akarok. Latni akarom a napfenyt..most csak setalok benne de nem latom. Tonkretett a sok igazsagtalansag amit lattam. Ezert sok embertol mar undorodom is (parom csaladja pl) pedig ok engem nem bantottak meg! De olyan igazsagtalansagokba voltak h inkabb leminimalizaltam veluk a kapcsolatot es csak 4-5 havonta udvozlom oket..nem erdekel mit gondolnak errol. Olyan rosszul lettem a sok rossztol amit tapasztaltam vagy lattam..nem akarok ilyen fiatalon ebbe meghalni. Mindenki azt mondja "Te olyan szep vagy, es olyan szomoru,minden nevetesedben a vilag fajdalma.." bar mondanak h "kicsattansz a derutol.." ez mar 2 eve nincs.. azota oszinten nem nevettem.. HAGYJATOK A PSZICHOLOGUSSAL..SEMMI ERTELME, a LELEKGYOGYASZNAK VAN ERTELME AZ OKE. De itt azzal van a baj h latom ami rossz !!! Es nem akarom.

2019. ápr. 22. 15:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na szóval itt látszik meg a"magas túlképzettséged" (ami egyebként számomra, 23 éves létedre elég vitatható, de mindegy is). Nem a válaszom lényegére reagálsz, hanem a saját sértettségedre! Szóval tömören leírom, hogy felfogd! Én azt tanácsoltam, hogy menj el dolgozni, mert túl sok a szabad agyi kapacitásod, ezért fáj a világ gondja! Mivel írtad, hogy ez nem egy járható út, mert te magasan képzettvagy!(????) Így azt tanácsoltam, hogy akkor keress egy rászoruló családot, akinek tudsz segíteni, így enyhíthetnéd a világfájdalmadat! Na most, én sem szakadok meg! Mint ìrtam van két diplomám, amit tudom kamatoztatni is! De, mikor úgy hozta az élet, hogy pályakezdőkén, nem vettek fel sehova, mert még nem érte el a szakmai képzettségem azt a színvonalat, akkor bizony én elmentem takarítani! Cicukám! Nekem is volt akkor párom! De egyszerűen nem bírtam volna végignézni, hogy csak ő a kenyérkereső, és én nem teszek le semmit az asztalra! "Szakadj meg felőlem sok más nővel együtt!" Khmm, magas érzelmi inteligenciával rendelkezhetsz, ha ilyen gyönyörű választ tudsz írni! Sok a gonoszság a világban? Igen! De eme gyönyörű eszmecsere soràn én arra a következtetésre jutottam, hogy te sem külömbözöl! Sok sikert az életben!
2019. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, 13-asra válasz:


Beszűkült tudatállapotban, kilátástalan helyzetben voltunk és csak rossz emberek vettek körül minket, nagyon hosszú történet, de egy életreszóló lecke volt, hogy milyen mocskok bizonyos emberek, még rosszabbak a vadállatnál is.

2019. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Utolso :(

Ezt tenyleg nagyon sajnalom :(

2019. jún. 4. 16:27
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen. Gondoltam onkentessegre is.. de sok az aki "áll rászoruló" jol nyitva kell tartani a szemunket h ne hasznaljak ki az ember joindulatat. :(
2019. jún. 4. 16:28
 25/26 anonim ***** válasza:
És esetleg beteg gyerekeknek nem vállalnál felolvasást? Azt hiszem van ilyen lehetőség a kórházakban!
2019. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Ezen is gondolkoztam!

De a korhazban mar a folyoson ha X idonkent szeneszetre vagy borgyogyaszhoz be kell ugranom sajnos sokszor olyan rosszul lettem: fejfajas szedules es hanyinger :( nagyon vacakul vagyok a korhazban..


Nem vagyok ezzel egyedul. Lekuzdheto! De meg nem sikerult.. + beteg kisgyereket latni az egyik legrosszabb dolog..

2019. jún. 4. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!