Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem? Hogyan...

Mi lehet a baj velem? Hogyan segítsek magamon?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy nagyon közeli halál állapotom. Kirándultam és besötétedett. Rossz helyre mentem, és bent ragadtam egy mocsárban 2 és fél órán át próbáltam kijutni, de nem sikerült. Egy idő után összeestem. és nem volt erőm kijönni. Szerncsére még 2% volt a mobilom, amikor nagy nehezen el tudtam érni valakit, akik tudták a helyemet (volt mobilnetem, és megadtam a koordinátákat, az utolsó helyemről). Ez után még 1 órát próbáltam kijönni, de már nagyon elfáradtam és nem sikerült. Összeestem. Akkor tényleg azt hittem meg fogok halni. Aztán hallottam hangokat, hogy szólítanak. Útolsó erőmmel kijutottam. Azt hozzáteszem, hogy egy óra befelé menet, rájöttem, hogy ez nem okés, és visszafordultam. Valószínűleg nagyon közel voltam a széléhez, amikor összeestem. Miután kikúsztam, nem tudtam állni, és remegtem, mert volt klb 5 fok, én meg sáros/vizes voltam. Egy 10 percen át sárt hánytam. Életemben elöször féltem igazán. Nagy hülyeséget tettem..

Már eltelt ez eset óta 3 nap, de mai napig amikor becsukom a szemem oda képzelem magam. Alig bírok aludni, koncentrálni is alig tudok. Úgy érzem valami nem stimmel. Olyan, mintha az összes kedvem eltűnt volna, mintha egy részem valóban meghalt volna ott. Nem vagyok olyan, mint előtte.

Kérlek valami tanácsot/tippet mondjatok, hogyan s mit tegyek, mert egy kicsit félek, hogy talán örökre megváltoztam. Nem tudom mit tegyek.



2018. okt. 16. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Posztraumás stressz lesz ez.
2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamennyire hatással lesz rád ez a későbbiekben is, óvatosabb leszel, körültekintőbb. Próbáld meg átvészelni ezt az időszakot, csinálj magadnak minden nap programot, kösd le az elméd. Ezen az idő múlása fog a legjobban segíteni. Addig pedig kitartást!
2018. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!