Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segítsek magamon?

Hogyan segítsek magamon?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

30éves srác vagyok.

A 20as éveimben nagyon elzüllött életet éltem. (Kemény drogok, buli, haverok)

A drogrol sikerult leszoknom 2 éve, buliba se jarok mar es nem tartom a kapcsolatot a régi haverokkal.

De 2 éve olyan tüneteim vannak, hogy a mellkasom szúr, nyom mintha rajta ulne valaki, rosszul vagyok, rossz a kozérzetem, vannak napok amikor csak fekudni tudok annyira rosszul erzem magam.

Orvosoknál, pszichologusnal mar otthagytam 100ezreket. Senki nem tudott rajtam segiteni.

Probalom kicsit hanyagolni most az orvosokat mert mar anyagilag nem birom.

Probalkoztam a mozgassal seta, kocogas, foci, biciklizes... de egy ido utan mozgas kozben ugyan ugy elojon a rosszul let. Es abba kell hagynom amit csinalok.

Egyszeruen mar nem tudom mi tevo legyek..


2018. febr. 6. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy pánikbeteg?
2018. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, valószínű, hogy az vagyok.
2018. febr. 6. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megfigyelni a tested, hogy mi válthatja ki a pánikot. Nálam pl a tömeg és az éjszaka (hogy nem fogok tudni aludni).
2018. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben megfigyelem!

És ha megvan, hogy mi váltja ki akkor mit tegyek?

2018. febr. 6. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan az oka, akkor keress fel egy pszichológust, hogy együtt találjatok rá megoldást (gyógyszer, terápia). Nekem sikerült legyőzni azzal, hogy szembenéztem a félelmeimmel.
2018. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam hogy dokit nem akarsz. Bach virágterápiáról hallottál már? Nem drága és nekem sokat segített.
2018. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!