Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell hazudni a férfiakna...

Miért kell hazudni a férfiaknak magasságukkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, de kivétel nélkül szinte az összes haver, ismerős többnek mondja magát centikkel mint amennyi. Azt, hogy a nőknek füllentenek erről azt még megértem (persze nem értek vele egyet) de, hogy még egymás között is.

Jómagam 183 vagyok, de volt már, hogy tőlem alacsonyabb srác mondta magát 185-nek. Nem is tudtam hirtelen hova tenni az egészet.

Gondoltam már rá én is, hogy ha egy lány kérdezi a magasságom akkor most már én is 185-öt fogok mondani, cipőben vagyok is annyi, ráadásul azt a két centit úgysem tudják észrevenni.



2019. ápr. 25. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ez föleg a férfiak egymás közti témája, ahogy a farokméret is, meg a hasonlók, ez a nöket nem érdekli"


Remélem nem szakadt le a plafon, amikor ezt legépelted.


"amíg nem extrém nagy az eltérés az átlagtól!"


Ebben lehet igazad csak az a bizonyos eltérés, ami nagyon nem mindegy a nőknek.

Magasságnál gondolom az extrém eltérés már 175 alatt érvényes, péniszméretnél meg vagy 16 centi alatt. Legalábbis az eddigi nőkkel kapcsolatos tapasztalatok alapján mondom ezt.

2019. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A magyar kanok mélynövésű tacskólábú törpék a nyugat-európai férfiakhoz képest, ráadásul pont ők képzelik azt, hogy a magasság az a férfiasság fokmérője, hogy a nőnél magasabbnak kell lenniük meg hogy a nőknek azért nem kellenek, mert alacsonyak. Aztán ezt ilyen agresszív macsóskodó útszéli balkáni nagyhangú proli viselkedéssel próbálják kompenzálni, persze sikertelenül és nevetségesen, és éppen EZÉRT nem kellenek az értelmesebb nőknek.


Érdekes, hogy Magyarországon is a csekély számú intelligens kisebbség tipikusan magas is. Például ahol én dolgozom, majdnem az összes férfi kollégám magasabb nálam legalább egy kicsivel (180 cm vagyok).

2019. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12


Először azt magyarázod, hogy NEM a magasságuk, hanem a túlkompenzált komplexusaik miatt nem kellenek, aztán "mélynövésű tacskólábú törpék"nek nevezed őket, majd a gyökér megnyilvánulásod után még azt a baromságot is kihozod, hogy az intelligencia a magassággal korrelál.

Aztán mégis visszalyukadsz a magasságukra. :D

Csak úgy süt belőled, hogy mennyire megveted, alsóbb rendűnek tartod ezeket az embereket, azért mert alacsonyabbak.


Nos, vélhetően az ilyen hozzáállás is oka lehet annak, hogy cikinek tartják.


Azt mondjuk én is észrevettem, hogy sok alacsony ember primitív viselkedéssel vagy más felvett szerep erőltetésével próbál kompenzálni, ebben egyetértünk.

2019. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!