Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek egy nagy része...

Az embereknek egy nagy része miért nem tud normálisan takarítani maga után?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam kollégista, ez az első évem (egyetemi kolesz), és elkeserít, hogy papíron felnőtt emberek ilyen szintű igénytelenséget engednek meg maguknak. Ezeket a személyeket nem tudom komolyan venni, aki ennyire életképtelen, attól hogy is várhatnék el más szinten megbízhatóságot.
2019. ápr. 26. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is megértelek. De látom, itt is jó sok igénytelen ember van :)
2019. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hotelben takarítottam pár évig.

Ott szépen meglátszott, hogy az igényességet nem a vagyonnal, hírnévvel vagy diplomával osztják.Felnőtt embertől elvárható lenne minimum a szobatisztaság.De nem! Legtöbbjük a szart sem képes lehúzni maga után.Akkor hogy várhatnánk ezektől olyan bonyolult dolgot, mint a rendrakás?

2019. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Áh, ha nem tisztálkodik rendesen (és nem csak alkalomszerűen marad ki néha - ami nekem nem elfogadható, de megeshet az ilyen), akkor tényleg nem érdemes vele foglalkozni, nem tudod megváltoztatni. Mondanám, hogy kerüld el messzire, de gondolom, ez nem ilyen egyszerű.
2019. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!