Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért várják el már az összes...

Miért várják el már az összes munkahelyen, hogy úgy nézzen ki az ember, mint egy topmodell?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra és kicsit tartok tőle. Egészségügyis vagyok, most egy magánklinikán lévő állást pályáztam meg. Megnéztem a -remélhetőleg- jövendő munkatársaimat és mindegyik szilikoncicis cicababa.

Én nagyon sokat adok magamra,de alapból szerintem nem lennék szép...és biztos vagyok benne,hogy kinézet alapján fognak dönteni.


Annyira nem érzem fair-nek ezt az egészet,hogy az előnytelenebb kinézetűeknek sokkal nehezebb párt találni naaaa de a mai világba még munkát is(?!), mert az számít ki tetszik a főorvosúrnak, hiába a képzettség,tudás,gyakorlat,referencia...


Hogy lépjek túl ezen szerintetek, hogy holnap nagy önbizalommal tudjak menni...?


Valamint aki kevésbé néz ki jól, hogy tudja elfogadni, hogy aki szép, annak minden egyszerűbb?



2019. máj. 5. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha kinézetben alul maradsz, akkor máshogy kell kompenzálnod!

Szóval ha egy műanyag szék helyett egy kanapé lesz a castingon, az nem véletlen... :D

2019. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
...hát mindenesetre labellót vigyél magaddal. Ki tudja hányan lesznek... úgy értem, lehet hogy sokat kell majd beszélned, nehogy kicserepesedjen az ajkad! :D
2019. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztalom ezt. Sosem sminkeltem ki magam, az a fülbevaló van a fülemben, amit anyukád kisbaba koromban belerakott, a hajam is összehordva kötöm, mégis felvettek eddig oda, ahova akartam. 1,5 éve kezdtem el a munkakeresést, azonnal felvettek, azóta 2X váltottam munkahelyet, mindenhova felvettek, ahova jelentkeztem
2019. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez nem is olyan vicces,mert vannak olyan klinikák,ahol több a fizu,mert mást is kell csinálnod...


Gyakorlatomon tök sok helyen megfordultam pl. nőgyógyászat,altatásos műtét..a dokik azon röhögtek, hogy most hogy örülhet a nő,akit műtenek,hogy ennyi pasi őt taperálja,mert más úgysem dugná meg...

pedig tök átlagos nő volt.. és még tudnék mesélni.


sztem rossz körben mozgok.. irigyellek titeket

2019. máj. 5. 18:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Elmész és kész,aztán vagy felvesznek vagy nem,ezen fölösleges agonizálni.Nyilván a szilikoncicákat dugják a dokik,de ettől még téged felvehetnek.
2019. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én amikor titkárnőt vettem fel, azt néztem, hogy kedves, aranyos legyen, és talpraesett (aki miniszoknyában jött állásinterjúra és csak erőltetetten mosolygott végig... azt egyből elküldtem).

28/F vállalkozó

2019. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mert olyan munkahelyekre jelentkezel, ahová nem munkaerőt, hanem biodíszletet keresnek.

A megoldás: kicsit szelektálni kell, hogy hová jelentkezz.

2019. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!