Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért trendi lakókocsiban...

Miért trendi lakókocsiban lakni USA-ban, míg nálunk ez a nagy szégyennek számít?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy USA-ban aki nagyon szegény az abban lakik hanem hogy direkt ilyen vloggerek, világutazók, sőt akár sztárok is élnek lakókocsiban, pl. Matthew Mcconaughey a tengerparton élt lakókocsiban miközben már saját cége volt és ismert színész és ott volt benne az irodája is.


Ha valakiről Magyarországon megtudnák hogy lakókocsiban él, híre menne hogy basszus így lecsúszott meg minden.



2019. máj. 21. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jársz olyan faluban, ahol 70 es évek beli házak vannak, figyeld meg, egyiknek magasabb a tetője mint a másiknak... Sokszor sorban egymást követőké magasodik... Ez azért van, mert akkoriban ezzel méregették egymás pötsét... Hogy igaz, semmi értelme, de legyen magasabb a házam mint a szomszédé...

Nem baj, hogy szar a szigetelés, hogy a gatyám rámegy a fűtésre, legalább. Magasabb legyen...

Sajnos ma is hasonló a mentalitás... Ács vagyok...

Pontosan tudom, 2-3 személyes magukat családnak nevező házaspárok építetnek 150-200négyzetméteres házakat, csak azért, hogy legyen...

Nekem van egy vályogházam, az a bejelentett lakcímem, az udvarban a saját magam által épített tiny house-ban élek... Összes rezsim 10000áram, 5000víz...

Vallalkozó vagyok, saját brigáddal, úgyhogy senki ne higyje, hogy szegény vagyok... Egyszerűen nincs igényem 20-30-40milliós házra és értelmetlennek is tartom.

2019. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Eletvitel szeruen gazdagok biztos nem laknak lakokocsikban.

Lehet hogy utazni azzal mennek mert igy nem kell mindig borondot cipelni, pakolaszni, stb hanem csak huzzak maguk utan a lakokocsit.

A vloggerek a musor miatt csinaljak mert erdekesebb lakokocsival jarni mint hotelban megszallni de nekek is van sajat hazuk vagy valami alberlet ahol eletvitelszeruen laknak mikor nincsenek uton.


Ha walmartban dolgozol akkor nem tudsz nagyon utazgatni mert kotott a munkahelyed. Ha megis lakokocsiban elsz akkor nem trendi.

Ha nyugdijas vagy, utazol amerikan belul lakokocsival az trendi.

2019. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki még nem lakott lakókocsiban, az nyilván el se tudja képzelni... Én laktam olaszországban lakókocsiban, akkoriban még saját építésű roburban, németországban (ndk), de orostországban is. En élveztem nagyon. A család miatt válotottam, nem az egyéni igényeim miatt. Tehetném ma is abban élnék.
2019. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem te lakóautóra gondolsz :) Afféle hátamonaházam-megoldás.

Egyébként hasonlíts össze egy amerikai lakókocsit vagy lakóautót egy európaival, s megérted :)

2019. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Azèrt az eredeti magyar nèp is vándor nèp, csak ők jurtát rakosgattak le ahol tetszett. Csak most játszák a fejüket az emberek az anyagi gazdagsággal. Alapjáraton mindenkinek a szemèlyisèg fejlődèsèt kène gazdag állapotnak tartani ès nem pedig mindazt, amièrt manapság eltapossák egymást az emberek.
2022. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországon is vannak akik lakókocsiban, vagy mobilházban eélnek, senko nem gondolja, hogy ettől bárki is lecsúszott... sok mobílházról kívülről meg sem mondod, hogy az egy mobilház.
2022. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!