Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a kismamákra...

Szerintetek is a kismamákra minden körülmény között tekintettel kell lenni?

Figyelt kérdés
Egy kismama a szobában izzad, melege van, egy idősebb kolléganő mindig becsukja az ablakot,mert fázik. Én viszont megengedem hogy nyitva legyen az ablak, most az idős kolléganő szabin van, így vita nincs. Én is fázom azért így nyitott ablaknál, de tavaszi dzsekiben tudok dolgozni.
2019. máj. 22. 11:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden körülmények között tekintettel lenni a kismamákra, vannak köztük is bunkók. Csak mert valaki képes kihordani egy gyereket, nem fog többet érni a szava másoknál.

Tömegközlekedésen, ha látok egy kismamát, és nem vagyok rosszul, átadom a helyem, de nem mindig állok fel, mert van, amikor én sem tudok stabilan kapaszkodni, olyankor meg ülök, kifizetem a teljes árú bérletet, tud udvarias lenni más is.

A hideg-meleg kérdés minden munkahelyen előfordul, főleg, ha nem egységes az egy helyiségben dolgozók véleménye. Nekem a csípőmre gyógyszert kell szednem, és gyógytornáztatom, mert a légkondi megártott neki ruhán keresztül, munkahelyen meg tömegközlekedésen így együtt. Most nem dolgozom együtt jegesmedvékkel, aminek örülök, de ez nem változtat a tényen, hogy a baloldalam mozgása kötöttebb és időnként elkezd nagyon fájni, ez pedig nem pár nap alatt gyógyul, hanem akár több év is lehet (ha egyáltalán meggyógyulhat végleg). Tehát a hideggel nem árt vigyázni, ha van légkondi, azt meg megfelelően, szabályosan kell használni, mert olyan problémákat okozhatnak, mint ami nekem kialakult. Ha a többség fázik, akkor alkalmazkodjon az, akinek melege van. Ha jegesmedvék vannak többen, akkor kabát, kesztyű... (amúgy dolgoztam már így, de csak mert télen elromlott a kazán annak a cégnek az ipari parkjában, szóval az egész telepen nem volt fűtés, hát nem volt kellemes, pokrócokba tekertük magunkat)

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!