Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a kismamákra...

Szerintetek is a kismamákra minden körülmény között tekintettel kell lenni?

Figyelt kérdés
Egy kismama a szobában izzad, melege van, egy idősebb kolléganő mindig becsukja az ablakot,mert fázik. Én viszont megengedem hogy nyitva legyen az ablak, most az idős kolléganő szabin van, így vita nincs. Én is fázom azért így nyitott ablaknál, de tavaszi dzsekiben tudok dolgozni.
2019. máj. 22. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

#8 Az idős hölgy és a kérdező is fázik, csak a kérdező ezt elviseli. Mivel vélemény kéréséről volt szó, én leírtam azt.


A helyiség lehűl és hideg környezetben órákat ülni nem egészséges.

Gyakran kell szellőztetni, a hölgy pedig öltözzön úgy, hogy le tudjon vetkőzni, ha melege van.

Amennyiben a terhesség, mint mentség kerül említésre a kérdésben, nos, ez sem hat meg. Ha meglesz a gyerek és altatná, az utcán ugyanúgy bontják majd a betont, a szomszéd füvet nyír, zenét hallgat, az ég dörög. Nem fog senki az ő megváltozott élthelyzetükhöz alkalmazkodni.

2019. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
10: Nem lefagy, hanem nem úgy működik. Nem véletlen van a sportolóknak is bizonyos fokra beállítva a medence vize. Nem kell hidegnek, mínusznak lenni ahhoz, hogy fázzon valaki. Ha te már most nyári ruhában vagy és ennyire meleged van, akkor veled van a gond, te vagy a fura, mert a többség tavaszi, őszi cuccokban mászkál és nincs melege.
2019. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#12

Akkor fura vagyok. És? Ettől még nem leszek kevésbé rosszul csukott ablaknál.


Hú, de jó, hogy nem kell ilyenekkel együtt dolgoznom, akik 20 fokban is meg akarnak halni, és oxigén nélkül ülnek egész nap....

2019. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
#12, Hagyd, ez hülye. Vagy a kérdező önigazol itt több regisztrációról.
2019. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
13: Nem ülünk oxigén nélkül. Kiszellőztetünk. Éppen nyitott ablaknál lenne rossz a levegő, már írtam, a sok por miatt és a forgalom miatt. Szerencsére ezzel mindenki egyetért. Nálunk 15 fok van kint, az kicsit messze van a 20-tól. És semmi baj azzal, hogy fura vagy, csak ne várd el, hogy mindenki hozzád igazodjon.
2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
14: Vagy ő nyári ruhában 15 fokban izzadó kismama :D
2019. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
#16 Sok meglepi fogja még érni, miután megvan a bébi. A világ ugyanis nem fog hozzá igazodni.
2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

#14

Aki nem fázik 20 fokban, az hülye vagy kamu? Neked mi bajod van? :D

Mondjuk látom, megjött a fagyoskommandó lepontozni. Remélem, jobb lett tőle a napotok.

Fun fact: van, aki elhányja magát, ha rosszul lesz a melegtől. Úgy megnéznélek titeket egy ilyen munkatárssal. :DDDD


#15

Most akkor rossz a levegő, de kiszellőztettek, és úgy jó.... de mégse jó nyitott ablaknál. Oké. :D

2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha fázok, becsukom az ablakot. És örülök, hogy 3 évre elmegy és nem lesz erre gondom. És reménykedem, hogy második és harmadik kicsi is sorban érkezik majd :D
2019. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

18: Látom szeretsz kötekedni :D Csak, hogy te is megértsd, reggel, aki elsőnek beér, kinyitja az ablakokat, kiszellőztet, akkor még nincs olyan forgalom, kint is frissebb a levegő. Aztán napközben csukva van. Még senki sem került oxigénhiányos állapotba az elmúlt 12 évben, amióta itt vagyok.

Ha hánysz a melegtől, akkor meg pláne te vagy a túlérzékeny, nem pedig mindenki más.

És persze azt is írtam, hogy nálunk nem 20 fok van.

Na, még mibe kötsz bele? :D

2019. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!