Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életnek azaz értelme, hogy...

Az életnek azaz értelme, hogy nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 22:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
A mentális betegségeddel fordulj szakorvoshoz , ne itt égesd magad!
2019. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

,,A mentális betegségeddel fordulj szakorvoshoz , ne itt égesd magad!,,



A mentális egészségem hála a jó égnek épp, így szakorvost felesleges keresnem. Égetni nem égetem magam, égetni a napon szokás. Neked kéne egy jó dili doki, mert baj van veled, nagy baj!!

2019. máj. 25. 13:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát a 9-es hsz.-ed nem erről tanúskodik. Ez már klinikai eset. Nem is lenne szabad ketrecen kívül élned.
2019. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Hát a 9-es hsz.-ed nem erről tanúskodik. Ez már klinikai eset. Nem is lenne szabad ketrecen kívül élned.,,


Hogy miről tanúskodik lesz@rom, nekem is van véleményem.


Te vagy itt a legnagyobb klinikai eset, na pont ilyen ..dákat kéne bezárni, mert ilyen emberek miatt mint te, lettem mizantróp és antiszociális. Szóval mielőtt épp embereket tennél teljesen beteggé, keressél fel egy pszchiátert mert baj van veled, nagy baj.

2019. máj. 25. 16:07
 15/18 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sOG5SC-j5Qo


Ez talán választ ad neked.

2019. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 nemjuteszembesemmi49 válasza:
Erről Babits Mihály írt egyszer egy nagyon jó verset, Fekete ország címmel, szerintem az pont erről szól, Babits nagyon jól ki tudja ezt fejezni.
2022. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nemjuteszembesemmi49 válasza:
Ezen én is sokat szoktam gondolkozni, az embernek kell egy hobbi, amiben jól tudja magát érezni, rajzolás, olvasás, hangszeren való játszás, tánc, társasjáték, séta a parkban, sport.
2022. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Jégszív ***** válasza:

🤣 Most én jövök azzal, ami miatt itt oly gyakran föláll a szőr a hátamon:

[link]


Komolyan kíváncsi vagy rá? No látod: Ez is hiábavalóság...!

ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!