Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oktatóm azt mondta, semmi...

Oktatóm azt mondta, semmi tehetségem a szakmához. Érdemes így elvégezni a sulit?

Figyelt kérdés

Az hogy milyen szakma,az most nem fontos.

Egyik tanárom azt mondta hogy ügyetlen vagyok és szenvedés lesz elvégeznem ezt a szakmát.

Vizsgákon eléggé izgulok és leblokkolok.

Nincs olyan nagy önbizalmam,mint sok csoporttársamnak,akik magabiztosan bemennek és levizsgáznak.


2019. máj. 29. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nyáron megyünk gyakorlatra.

Ott kiderülhet,hogy mások is így gondolják e.

Más oktatóktól nem kaptam ilyen negatív visszajelzést.

Volt már hogy más csoporttársaim sírva jöttek ki a vizsgáról,mert olyan hangnemben beszélt velük ez az oktató.

2019. máj. 29. 12:51
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt hallgasd meg.

2019. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb kihívás úgy megcsinalni valamit, ha az embert nem motivaljak közben és csak lehúzzák állandóan, mintha végig azt mondanak, hogy te erre születtél..
2019. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fogorvosi?
2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nekem is volt olyan tanárom még középsuliban, aki azt mondta, hogy semmi nem lesz belőlem. Ahhoz képest elég gyorsan és jó eredménnyel le is diplomáztam és jelenleg az ő havi fizuját simán hazaviszem hetente is.

DE! Volt olyan szaktársam, akinek viszont sajnálatos módon senki nem mondta soha, hogy fingja nincs a szakmához és tényleg rettenet sötét a mérnöki tudományokhoz, mégis valahogy elvégezte, mert hát nem az a lényeg, hogy érted, hanem, hogy be tudod seggelni...Ha nincs önbizalmad, akkor azt neked kell megváltoztatnod, te vizsgázol, nem más. Viszont olyan véleményét fogadd el, aki abban a szakmában már elért valamit. Előfordulhat, hogy "negatív motivációval" = kihozza belőled a dacot - operál az oktató. Ha le tudja törni a lelkesedésed, akkor nem vagy elég kitartó, de az is lehet, hogy tényleg nem való neked.

2019. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!