Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire zavar az, ha...

Titeket mennyire zavar az, ha valaki nem mos kezet wczés után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyan helyen (pl. munkahely, edzőterem), amit sokan mások is használnak. És látod, hogy sosem mossa meg a kezét. Remélem, érthető :)
2019. jún. 1. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pedig pont itt volt egy kérdés nemrég, a pasi leírta, húgyozás után nem mos kezet, mert csak a pötsét fogta meg, az meg tiszta...
2019. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
o.O Kíváncsi lennék, mi mehetett a kérdés alatt :D
2019. jún. 1. 15:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze,mindent ki lehet magyarázni.:D
2019. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Látni ugyan nem látom, de el tudom képzelni...Engem a boltban minden fedetlen péksüteményt végigtapizó idegesít, persze előtte megnyalja az ujját, hogy jobban tapadjon.Le tudnám csapni az ilyet!
2019. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő...
2019. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam élelmiszeripari laborban. Előtte az egyetemen voltak laborgyakorlataink és véletlenszerű helyekről vettünk mintát. A legtöbb baktérium kimagaslóan a WC kilincseken volt. Én magam kimentem és azokról a padokról is vettem mintát, ahol éjjel-nappal a hajléltalanok alszanak és bandáznak, de ott is nagyságrendekkel kisebb volt az összcsíraszám, mint a kilincsen. Az egyik kézről vett mintán a fekálisz bacit is kimutattuk. Vannak akik kezet mosnak de szerintem még többen nem elég alaposan mosnak kezet. Én pl. szappanos vízben egy percig mostam a kezem, utána tömény alkoholba mártogattam, majd forró vizzel öblögettem a kezemet és így is olyan penésztenyészetek nőttek ki a kezemről vett mintán a táptalajban, hogy belepték az egészet. Ebből kiindulva egy kis hidegvizes 5 másodperces öblítés annyit ér, mint halottnak a csók. Szóval nem csods, hogy hemzsegnek a mikrobák a kilincsen.
2019. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Állítólag kell egy kis koszt is enni, hogy az ember egészséges legyen :D
2019. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16 az nem semmi :O


#17 :D

2019. jún. 1. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!