Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszak az emberek?

Miért ilyen rosszak az emberek?

Figyelt kérdés
Arra célzok ezzel, hogy a legtöbb emberből el tűnt a tisztesség,csak a rosszakarat van bennük, a hazugság stb.

#rossz #tulajdonság #sz*r keverők
2019. jún. 6. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt nézik, hogy nekik mi a jó, hogy másnak mi azt nem.
2019. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyik ismerősömet más se élteti, konkrétan szerintem meghalna, ha nem tehetne valakinek keresztbe egy nap.

Sokaknak ez az élete sajnos.

2019. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Mint a második is mondja, van aki egyszerűen gonosz. Evil. Erre rendezkedett be, így él.


De van egy csomó ember, aki azért viselkedik tisztességtlenül mert frusztrált, beleragadt egy szörnyű helyzetbe, elkényeztették stb. stb. és túlságosan ritkán szokott "lelki tükörbe" nézni. De oylankor legalább meg szokott benne fogalmazódni a szándék változásra.

2019. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak te vagy rossz, kérdező, és mindenki másra rávetíted ezt.
2019. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A társadalom íratlan törvényei miatt. A törvény miatt amitől csatornapatkányok lettünk, a törvény ami alakoskodásra kényszerít, a törvény ami követeli, hogy leplezzük valódi természetünket, a törvény ami mindannyiunknak kötelezően előírja, hogy rettegjünk a lelepleződéstől.
2019. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyugtass meg, hogy nem statisztikát tanulsz, kedves Kérdező!


Hány százalékát ismered az emberiségnek? Hány százalékát ismered a magyaroknak? És ebből az iksz milliárdod illetve iksz tízmilliomod részből vonsz le ilyen messzemenő következtetéseket?


Ne is folytasd, ebből nem fogsz tudni jól kijönni. A kérdésednek egy értelme van: meg tudlak nyugtatni, hogy nem fognak az eszedért ellopni! Ez is valami, nem?

2019. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez az inteligencia hiánya, ezek csak a saját érdekeiket nézik. A minap melóztam egy kolegával, amit ő csinált azért plusz juttatást kap, amit én csináltam, az alapbéres, viszont kegyetlen fárasztó. Egész végig ő csinálta a könnyebbet, és nem kérdezte meg, hogy cserélünk e, pedig ömlött rólam a víz. Ez az ember nem rossz, egyszerűen buta. És szerintem nem az empátia hiányzik belőle, hanem az inteligencia!
2019. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves #4 és #6!Ezt a kérdést csak úgy fel tettem, hogy legyen egy napi kérdésem, és kíváncsi voltam hogy ki/k lesznek azok a barmok, akik egy normális emberi kérdésre is negatívan tudnak válaszolni. Szóval gratulálok , emberiségből 5-ös. Természetesen le letettek pontozva. És ti is bele tartoztok ebbe az emberi körbe,amit rühellek és amiről kérdeztem.
2019. jún. 6. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki felhívja a figyelmedet az információgyűjtésed, -feldolgozásod és a következtetésed levonásának elégtelen módjára, az rossz ember? És ezt a folyamatot, önreflexió valamint korrekció nélkül így, kendőzetlen ostobasággal le is írod?


No comment.

2019. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És téged meg ki kérdezett?! Te se vagy

képes normális választ adni.

2019. jún. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!