Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most tényleg szerelem?...

Ez most tényleg szerelem? Tényleg belezúgtam? Ez nem lehetetlen? Miért nem értem mi van velem?

Figyelt kérdés

Azért _emberi tulajdonságok_ témakör, mert ez valami személyiségi kérdés. Azthiszem elvesztettem önmagamat. Szóval ide akartam írni.


Bocsánat, lehet, hogy hosszú lesz.



Szóval az a helyzet, hogy realizáltam, hogy szeretek valakit. Egy fiút. Egy gimibe jártunk, ő volt a tipik nagymenő, nagyszájú, és egy elég pöffeszkedő majom, aki úgymond azzal tölti a napjait, hogy a másikat szekálja. Természetes: a tőle gyengébbet.



Ez voltam például én. A lúzer, a csendes srác, aki nem panaszkodhat, az ilyen majmokon kívül senki nem zavarja. Sőt, tök korrektek voltak velem az osztálytársaim, annak ellenére, hogy távolságtartó voltam. Kifejezetten utáltam ezt a srácot, az egész kompániájával együtt. De nem én egyedül. Mindegy, ő bolt a tanárok középpontjában.



Fősulira nagyjából összeszedtem magam. Már másképp öltözök, másképp állok másokhoz, sokkal nyitottabbnak érzem magam. És nem rég, durván egy fél éve találkoztam ezzel az illetővel. Meglepődtem, ő is tanul, mostmár nem csak egy rövid képzést, hanem fizetősre felvették egyetemre, mint engem. Időnként egy helyen is vagyunk.


De más is meglepett. Már nem olyan amilyen volt. Jóval intelligensebb, értelmesebb, noha még elég nagy az egója. Normálisan beszélt velem, és normálisan társalogtunk. Ahogy egyre többet találkoztunk egyre többet beszélgettünk, és egyre jobban megismertük egymást. Ma pedig nagyon bizalmasak vagyunk, sokat mesél magáról, a gyerekkoráról a problémáiról. Én is neki. Nem rég azt is mondta, hogy sajnálja, hogy olyan szemét volt.



És valahogy másképp látom őt. És azt vettem észre, hogy... Senkinek nincs olyan szeme mint neki... Betegesnek éreztem, hogy ezt gondolom, aztán azon kaptam magam, hogy tetszik nekem. Vonzónak találom, és nehezen tudom ezt kiverni a fejemből. Marhára furcsa attól is, hogy régen hogy utáltuk egymást, most pedig ez valamiféle barátság, és én már azt érzem, hogy nekem ettől kezd sokkal fontosabb lenni. A barátom a csávó, aki szekált, amikor a középsuliba jártunk.. Régen féltem tőle, rosszul voltam tőle, nem bírtam elviselni és most... És a személyisége is megfogott, így hogy látom az igazi arcát. És én azt hiszem, sokkal többet érzek... Pedig ettől még úgy ahogy arrogáns is, még mindig nagy az egója, de ez már nem hogy zavar, hanem valahogy imponál. Főleg, hogy ilyen bizalmasak vagyunk egymáshoz. És azt érzem, hogy ő valami felejthetetlen. Ráadásul nem tudom megbocsátottam-e, végülis sok kellemetlenséget okozott anno nekem, meg a hozzá hasonlók korábban is. Rá se bírtam ézni azok után, most meg...



És az a helyzet, hogy egy ideje azt hiszem megőrültem. Sose néztem meg férfiakat, most sem. A lányok érdekeltek és talán érdekelnek. Kivéve őt.. Nem tudom mi vagyok-e, nem éreztem magam 'annak' sosem, most sem. Ez mintha valami más lenne. Tudom beteges, de ez az igazság, nem tudom mi van velem. Belezúgtam valakibe aki férfi..

? Pláne nem akarom, hogy megtudja, mit hordtam itt össze, és mi kavarog bennem, de ez a veszély talán nem fenyeget. Néha úgy érzem magam mint egy óvodás gyerek aki nem ért semmit és nem tudja mit beszél, néha pedig mintha megőrültem volna. De majd felemészt, hogy azt hiszem... szeretem... Mit tudok ezzel most kezdeni? Mit mondotok? Nem kell kímélni.



2019. jún. 7. 08:11
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy teljesen megváltozott. Azt mondom, hogy irányomba változott meg. Nyitott felém, barátilag persze. Ebben az új helyzetben viszont másik oldaláról is megismertem, és látok benne valamit ami... ami vonz(?) Vagy ettől több(?) Lenyűgöz(?) Halvány fogalmam sincs, de emiatt hiszem, hogy érzek iránta valamit. Akkor is ha nem bízok meg benne teljesen. Úgy tűnik nem kizáró ok..
2019. jún. 10. 01:27
 12/41 A kérdező kommentje:
Egyébként fogalmam sincs mi lehetne nekem amiért úgymond 'kihasználhatna'.
2019. jún. 10. 01:41
 13/41 anonim ***** válasza:

Hat, ha fizikai vonzalmat is érzel, az tényleg eléggé összezavaró

Egyébként az nagyon jó, ha úgy érzed, hogy nincs amit elvehetne tőled, így “biztonságban” vagy, valamennyire, mert téged még összetörhet.

Lehet igaza van az egyik korábbi válaszolónak, hogy a csávó is érzi a dolgokat, és azért rendes veled, mert tetszik neki, hogy csodálod.

Igazán bonyolult érzelmi kavalkádba keveredtél..:/ esetleg ismerkedj vele össze mégjobban, hátha előbújik olyan hiba, ami kiábrándító lesz számodra és ha a barátság nem is szakad meg, a “szerelem” elmúlik.

2019. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Ez nem lesz nehéz. Mint írtam, egyre többet, egyre őszintébben beszélgetünk. Valahogy úgy beszélünk egymással ahogy senki mással. És minden nap találkozunk. Ettől is kezd bennem minden elmélyülni bennem amiről itt írtam. Egyre erősebb talán...
2019. jún. 10. 21:20
 15/41 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös lenne, összejönnél vele?
2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Elég légbőlkapott kérdés. Semmi esélyt nem látok erre, így ez elég fiktív gondolat. De az a helyzet, hogy... azt hiszem igen. Nehéz megmondani valamit ami elméleti, de mivel sokat gondolok arra, hogy mi lenne, mit tennék ha így lenne, olyan erős amit érzek iránta, hogy igen.
2019. jún. 10. 22:16
 17/41 A kérdező kommentje:
Azt hiszem... De mivel sosem lenne kölcsönös, nem tudom mit mondhatnék.
2019. jún. 10. 22:17
 18/41 A kérdező kommentje:
De akárhogy is, ezt fel kell dolgoznom. Hogy egyáltalán gondolok ilyesmire... Ezt én nem tudom felfogni.
2019. jún. 10. 22:19
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy te inkább szeretnél tudatalatt rá hasonlítani? Hogy te is szerettél volna a nagymenő, nagyszájú lenni?
2019. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá. Végülis miért ne? Talán így is volt. De azért gondolom, hogy ennél többről van szó mert akkor miért bámulom őt? Úgy...
2019. jún. 13. 18:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!