Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal lànyok, nök miért...

A fiatal lànyok, nök miért csodàlkoznak hogy megbàmuljuk öket ha ennyire lengén öltözködnek?

Figyelt kérdés
Hisz férfiak vagyunk ez természetes. Mindig làtom rajtuk zavarja öket de hàt most mit tehetek?? Férfi vagyok. Miért lepödnek meg?? Esetleg félhetnek?? Eléggé le vsgyok most szörösödve. Lusta vagyok borotvalkozni ebben a melegben😂😂😂

2019. jún. 13. 20:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom azért, mert bámulni az ökrök szoktak.
2019. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Engem egy-két futó pillantás nem zavar, dob is egy kicsit az önbizalmamom. Amikor viszont valaki hosszan és feltűnően bámul, akkor inkább odébb megyek, mert nincs kedvem perverzek céltáblájává válni, akikbe annyi emberi illem nem szorult, hogy ne bámészkodjanak. Embereld meg magad.
2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Döntsd el magadban, hogy értelmes embernek érzed-e magad, aki képes irányítani a saját viselkedését, vagy ösztönös állatnak, például majomnak, akinek nincsen esze, csak a primitív ösztönei irányítják.

Ha az előbbi vagy, akkor viselkedj és próbálj meg nem tajparaszt lenni.

2019. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
#2: Hát ne tedd ki az árut a kirakatba, ha nem akarod, hogy megbámulják.
2019. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbben nem azért öltöznek "lengén", mert mutogatni szeretnék magukat meg feltűnősködni, hanem mert 35 fok van.
2019. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, de ma is annyi csodaszép nőt láttam kilakkozott lábkörmökkel, ápolt, sima, puha talpakkal, formás vádlikkal, combokkal, hogy uhhh...🙄😊 Nagyon erotikusak. 31F
2019. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Ember, hallottál róla, hogy hőségriadó van? Persze nyilván azért öltözünk lengén, hogy a hozzád hasonló ösztönlények élvezkedjenek.
2019. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hivatkozol arra, hogy férfi vagy, mint valami betegségre. Ez elég érdekes.
2019. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
MIndent a szemnnek. Nehogymár bámulni se lehessen...
2019. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

Azért nehogy már a nézést is betiltsuk.

Ha az ember megy az utcán, akkor önkéntelenül is a látókörébe kerül a nő ha szembejön vele az utcán.

2019. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!