Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szakmát kellett volna...

Milyen szakmát kellett volna választanom, ha gyűlölöm az embereket és nincs egy haverom se? Mit kezdjek az életemmel, ha rosszul vagyok a többi embertől?

Figyelt kérdés
Ma jutottam erre a következtetésre, mert majdnem behajtottam egy behajtani tilos utcába és rá pár tíz méterre egy banyatankos vén f***nak az volt a legfontosabb elfoglaltsága, hogy nekem mutogasson meg artikuláljon. Elképesztő, hogy mennyire mással képesek törődni az emberek. Attól is hányingerem van, ha valaki elkövet egy apró hibát és már a környezete egyből ugrik rá meg vigyorászik, hogy "Hehe jól elba***ad". Mert mindenki olyan k***a okos. Attól is rosszul vagyok, hogy minden undorító ember görög istennek/istennőnek hiszi magát, annyira egója van és neki más nem dirigálhat meg mindig ő az okos. Ja és attól is rosszul vagyok, hogy iszonyat sokat kell tanulni/dolgozni, hogy egy nyomorult munkahelyem legyen, amiből talán meg tudok élni. Hát nekem ezekből elegem van és ez volt a csepp a pohárban az őszinte utálatomhoz ami az emberek felé irányul. Csak sajnos olyan szakon tanulok, ahol szintén kapcsolatban leszek emberekkel a végzés után (informatika) és az állásinterjúkon, munkahelyeken is emberekkel kell kapcsolatban lenni. Bár már ezt is utálom és legszívesebben valami kertészetben dolgoznék messze a civilizációtól, de ott is dirigálna és belémkötne a főnök, hogy sz** a munkám. Szóval mondjatok valamit, hogy mihez kezdjek az életemmel!

2019. jún. 18. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21F
2019. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

NA, így már más, ha csak egyeseket utálsz. :)


Egyetemen tanulsz infót, vagy szakgimiben?


Az lenne a legjobb neked, ha szoftverírással foglalkoznál, illetve olyan informatikai munkát végeznél, ami otthonról végezhető és átutalással kifizetik.

2019. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12: Egyetemi szinten.
2019. jún. 18. 16:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Bkv ellenőr, kalauz, végrehajtó.
2019. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

Melyik szakmát kellene választanod? Úgy érted, a pszichiátriai kezelésed előtt vagy utána?


Előtte: bélfotómodell.

Utána: akármi, amit az egészséges emberek szoktak.

2019. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Így, hogy infó szakon vagy egyetemen, meg fogod tudni oldani az egész életed minimális személyes kapcsolattal.


Nyilván te jobban tudod , mint én, aki nem informatikus vagyok, hogy mindent lehet ma már neten keresztül intézni és a helyedben én szoftvereket írnék és eladnám. Akár külföldre is dolgozhatsz otthonról. Egy ismerősöm, aki infó mérnök, belgiumi cégnek dolgozik otthonról.


Úgy mellékesen azért nem ártana, ha egy kicsit nyitott lennél abba az irányba is, hogy elhidd, hogy az embereknek nem csupán néhány százaléka rendes és segítőkész.

Gondolj bele abba például, hogy hányan végeznek önkéntes munkát, hányan adakoznak és segítenek bajba jutott embereken, elmennek önkéntes véradásra, stb. Szóval ezen az arányon változtass és meglátod, neked is jobb lesz, ha lesznek olyanok, akikkel jóban leszel, vagy ha nem leszel tele előítéletekkel.

2019. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Menj el temető őrnek. Ott senki nem fog beszólni.
2020. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mi lett?
2022. jan. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!