Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság bámulni? Főleg...

Bunkóság bámulni? Főleg lányok véleményét várom!

Figyelt kérdés

A mostani időben , kb minden fiatal lány/nő olyan ruhát vesz fel ami bőven nyújt látnivalót. Ezeket én mind meg is nézem jó alaposan. Ez nagy baj?

( nem hosszú másodpercekig, max 1-2 mp, nem folyamatosan, nem szólitom meg őket, nem mászok bele az aurájukba, nem dörgölöm oda semmimet, nem fütyögök, nem szólok be, semmi, csak megnézem főleg a cicit, ha már más úgysem lehetséges



2019. jún. 25. 01:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nő,aki jól néz ki,és szándékosan annyira feltűnően öltözik,az tudja jól,hogy bámulni fogják."


Nem kell hozzá még csak jól vagy kihívóan kinézni sem. Sima pólóban és farmernadrágban is meg szoktak bámulni, pedig messze átlagos nő vagyok (arcra és testre is).

2019. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kiakadni, tudom mi látszik mi nem. A többit a pasik úgy is tovább képzelik...

39N

2019. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 másodpercing oda nézel nem feltűnően akkor szerintem ok. Ha látványosan bámulod az elég ciki.
2019. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!