Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha valaki annyira...

Az normális ha valaki annyira nem bízik az emberekben, hogy már nem is hajlandó senkivel sem barátkozni és az összes baráti kapcsolatát megszakította?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 15:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

Tök normális. Nem ő szakítja meg a kapcsolatot, hanem a "barátok" mennek messzire, más városba, és sosem találkoznak többet.

Nekem pl. fontosabb, hogy szabad akaratom legyen, mintsem hogy ne legyek magányos.

2019. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, de az ilyennek egészségére. Ha ennyire lusta az önfejlesztésre és derogál neki túllépni a régi sérelmein, helyette inkább szenved, az jobban is teszi, ha elkerüli az embereket.
2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális, nyilván nem az. Én is itt tartok. Tudom, hogy nem oké. Csak hogy amilyen emberek mostanság vannak minden felé... Nos nem is olyan helytelen bennük nem bízni. Nap mint nap csalódnom kell még így is...
2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2

7 éve próbálkoztam,semmi eredménye nem volt.Mindig is görcsösen próbáltam megfelelni a másiknak hogy legalább beszéljen hozzám de hiába.Mindenki csak kihasznált,átb*szott

2019. júl. 2. 16:13
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Én őszintén azért utálom a legtöbb embert, mert csak lelketlen üres héjak, akik a külsőségekre, a megfelelésre hajlanak.


Ha holnap meg kellene halnom, mert holnap után elvinne az ördög, és a testem meg itt maradna, akkor inkább bevállalnám a halált, mintsem a testem üres héj legyen.


Amint felnőtt vagy, nem vesznek emberszámba, csak egy biorobot vagy!

2019. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak keresgélj, állj szóba emberekkel! Olyan nincs, hogy mindenki aljas! Még nagyon realista számolás szerint is az emberek fele jó, fele rossz! Az nem igaz, hogy az emberek többsége rossz, az meg, hogy mindenki, az teljesen lehetetlen.
2019. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem normális, mivel az ember társas lény, és akkor szüksége van hosszútávon mások társaságára ha ezt ő nem ismeri be magának. Viszont nem is kifejezetten érthetetlen, mivel a mai világban ami csak a közösségi médián való képmutatásról szól, elég sok esélye van az embereknek csalódni másokban.


Én ettől függetlenül adok mindenkinek egy esélyt. Rengeteg jó lehetőségem elszalasztottam volna ha nem lettem volna hajlandó szóba állni másokkal, beleértve a mostani barátnőm és pár rendkívül jó barátom.

2019. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Normális.
2019. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
Igen, normalis. Mindenkinek jogaban all bizni vagy nem-bizni. Millio mas dolog van, amit baratok nelkul is csinalhatsz.
2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én vagyok #1 és #5, a szellemi lény.


Nekem pl. azért nincsenek barátaim, mert a személyiségem megmaradt teljesen a gyerekkorból. Vagyis, őnekik nem tetszik a szórakozotságom, vidámságom, stb.


Ha a kelleténél jobban élvezed az életet, és hasonló a személyiséged, barátkozhatsz velem, vagy akár gyerekekkel. Én is azt teszem - a gyerekek őszinték, elfogadók, jó haverok na!

2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!