Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha valaki annyira...

Az normális ha valaki annyira nem bízik az emberekben, hogy már nem is hajlandó senkivel sem barátkozni és az összes baráti kapcsolatát megszakította?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 15:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig is görcsösen próbáltam megfelelni a másiknak hogy legalább beszéljen hozzám de hiába."

Ha évekig próbálkozol egy alapjáraton szar taktikával, ami soha nem volt és nem is lesz működőképes, az nem mások hibája.. A görcsös megfelelést mindenki gyűlöli és senki nem fog tisztelni egy olyan embert, aki saját magát sem tiszteli. Terapeutánál vagy önismereti csoportban jártál már, hogy felismerd az általad követett rossz mintákat és felépíts magadban némi önbecsülést? Próbálkoztál más embereknél más hozzáállással, görcsös megfelelés nélkül? Szélesítetted az érdeklődési köröd, hogy több mindenkivel megtaláld a közös pontot? Próbálkoztál hobbicsoportokkal, tematikus fórumokkal, tanfolyamokkal, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz? Fejlesztettél a szókincseden, kifejezésmódodon, hogy érdekesebben add át a mondanivalód mások számára? Gyakoroltad a szociális skilleket teljesen hétköznapi szituációkban, idegenekkel? Mert ha nem, akkor ideje stratégiát váltani és ezeket szépen sorban véghez vinni..

2019. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem annyira normális, inkább elgondolkodtató lehet számára, hogy nem-e vele van-e baj.
2019. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hobbicsoportokkal meg fórumokkal próbálkoztam,sikertelenül

Eddig minden egyes barátságról csak negatív tapasztalatom van

Most vasárnap volt az utolsó,már besokalltam,úgy érzem szétvet a düh és öngyilkos gondolataim vannak

2019. júl. 2. 17:05
 14/27 A kérdező kommentje:

#12

Én mindig azt csináltam amit a másik mond mindig meg akartam felelni de biztos velem van a baj..Az én akaratom soha nem érvényesült egy barátságban csak a másiké

2019. júl. 2. 17:06
 15/27 anonim ***** válasza:

De #12-es, a magányos farklassal van baj!


Nézd meg a szellemlényes hozzászólásomat, zudd, hogy nem mindenki birka!

2019. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Az nyilvánvalóan nem járható út, hogy mindig alárendeled magad, teljes önfeladással, ennek semmi értelme. Ha erről leszoksz, attól még nem lesz több barátod, de legalább nem mész el a boltba csalódásért, és nagyobb lesz az önbecsülésed. Ami viszont már megágyazhat egy egyenrangú kapcsolatnak. Amikor az a kiindulás, hogy te nem érsz kevesebbet, mint a másik. Kereshetsz pszichológust, aki segít átformálni az emberekhez való viszonyodat.

Az öngyilkossággal ne dobálózzunk, vedd már annyira komolyan az életet, hogy ne eldobható játéknak tekintsd. Van munkád, van fedél a fejed felett, van egészséged - ergo: nincs okod az öngyilkosságra.

2019. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

az élet csak fájdalom,nincs semmi jó benne.Semmi okom nincs rá,hogy folytassam.

Ha legalább egy barátom lenne,más lenne,de az sincs.

2019. júl. 2. 17:30
 18/27 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező. Tanuld meg élvezni az életet.

Akár lehetnénk barátok mi is.

Én is élvezem az életet, letojom ki mit mond - sőt élvezem, hogy fintorognak, mert csak saját megukat emésztik vele.

2019. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hogy élvezzem úgy az életet ha a kutya sem szól hozzám és nincs senki akivel közösen tölthetném az időmet?
2019. júl. 2. 17:37
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Néha eszembe jut, hogy a legegyszerűbb megoldás, ha az egész kócerájt felgyújtom!!! Legalább a család sem gyászolna.


Igen, vannak öngyi gondolataim. De túllépek rajtuk.


Ha baranyai vagy, akkor tudunk találkozni, Kérdező. Itt az egész nyár.

De ha nem vagy baranyai, akkor is tudunk beszélgetni, írhatsz privátot. Megtudnád, hogy Te el bírsz-e viselni engem :D

2019. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!