Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha valaki annyira...

Az normális ha valaki annyira nem bízik az emberekben, hogy már nem is hajlandó senkivel sem barátkozni és az összes baráti kapcsolatát megszakította?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 15:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jó írok privátot
2019. júl. 2. 18:05
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Tanulsz? Dolgozol? Milyen hobbicsoportokkal próbálkoztál? Járj valami sportkörbe, konditerembe, az ismerős arcok egyszercsak szóbaállnak egymással. Kezdeményezd te a beszélgetést, ne a másikra várj. Társkeresőn is ismerkedhetsz.
2019. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sem suliban,sem munkahelyen,sem konditeremben nem szereztem barátokat.Az egyetemen van közös Facebookos csoport,de engem oda se vettek be.

Meg már általánosban és a gimiben is ki voltam közösítve.Soha nem voltak barátaim.Aki volt,az is csak kihasznált és vége van annak.


Az ilyen fórumokon mindenki pesti vagy az ország másik végében lakik,vidéki falusi parasztként nem sok esélyem van társkeresőn barátokat találni.

2019. júl. 2. 18:19
 24/27 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél a facebook csoportba és nem vettek be? Ez furcsa. Akkor jelentkezz még egyszer, és ha akkor se vesznek, kérdezz rá a moderátornál, nem kell attól félni. Nem veszíthetsz semmit. Így: Kedves Józsi, kétszer is jelentkeztem a csoportba, de nem vettetek fel. Miért?"

Ha folyton kiközösítenek, különböző közösségek, annak oka van. Nem az, hogy az emberek ilyen rosszak, mert minden ember nem lehet rossz, hanem akkor te viselkedsz valahogy, amit észre se veszel. Állj szóba az emberekkel, és figyeld a reakciót és figyeld, hogy te mit csinálsz. Egyetlen egy normális sincs köztük? Nehéz elképzelni. Már az is jó lenne, ha olyan lenne, akitől megkérdezhetnéd, hogy mondja meg őszintén, szerinte miért kerülnek téged az emberek. Ha pedig nem sikerül, akkor pszichológushoz kell elmenni, a te esetedben leginkább csoportos önismeretre. Keress ilyet, ők visszajelzést adnak a viselkedésedről.

2019. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Gimiben és általánosban nem kerültek,hanem verbálisan és fizikálisan bántalmaztak.

Manapság meg levegőnek néznek

2019. júl. 2. 21:23
 26/27 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Irány, ahogy már mondtam, a pszichológus vagy még inkább a csoportos önismereti terápia, így keress rá. Az még olcsóbb is. Neked kell tenned a változásért, a világ erre csak reagálni fog.
2019. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy szeretnék egy barátot.

Olyan van, hogy barátkozol, és vagy pozitív, vagy negatív, de mindenképpen vegyes eredménnyel.

2020. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!