Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a sz*rásról szeret beszélg...

Aki a sz*rásról szeret beszélgetni annak van valami baja?

Figyelt kérdés

Van egy pasi és bármikor beszélgetünk vele, ezt a témát hozza fel egy idő után hogy ő így meg úgy mennyire szeret sz*rni, mert milyen megkönnyebbülő érzés stb. és erről akar beszélgetni.


Sosem szalasztja el hogy bejelentse hogy ő most megy sz*rni. Utána meg részletezi hogy milyen jólesett neki.


Másokat is belerángat és beéget ezzel a sz*rásos dologgal. hogy pl kérdezik mondjuk egy házibuliban hogy hol van XY (aki épp kiment a mosdóba) de ő nem annyit mond diszkréten hogy XY a mosdóban van hanem részletezi hogy XY éppen sz*rik.


NORMÁLIS EZ???


Mondtam neki hogy tényleg megkönnyebbülő érzés és értem hogy ez egy teljesen banális téma, de nem hiszem hogy ezt bárkivel meg kellene osztani.


Szerintem furcsa. Ennek lehet pszichés háttere?


Vagy teljesen normális?



2019. júl. 3. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Diiik, bolond nőszemély. 🙄


Nem gáz a szarásról beszélni, de folyamat mindenbe beleszőni fura. Ez bármilyen témára igaz.

2019. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

3:

Tekintve, hogy a kérdező is csak az orvossal beszél róla, valószínűsíthető, hogy az állandóan arról beszél valami olyasmi lehet, hogy beszél róla az emberek 95%-ával szemben.

2019. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb csak gyerekes es primitiv.
2019. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fixálódott, neki ezzel a témával gondja van, és pszichológusért kiállt a téma.
2019. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ki milyet sz*Rt ma?
2019. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!