Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha 21 évesen úgy...

Normális ha 21 évesen úgy érzem, hogy már eleget éltem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy 21 évnyi élet az bőven elég volt és már egyáltalán nem bánnám ha meghalnék.Más még ilyenkor kezdi az életet,nagy tervei vannak,jól érzi magát stb

De én már most beleuntam.Nem is látok semmi okot arra,amiért élnem kéne.Az állatok sem nagyon élnek 20 éves kornál tovább



2019. júl. 3. 17:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Az élet csak szenvedés és a legjobb ami történhet,az a halál.

Nekem semmi kedvem nincs még 60-80 évet kínlódni,főleg hogy idővel minden egyre josszabb lesz

2019. júl. 3. 20:57
 12/22 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy rosszabb lesz?

A halál nem jó hanem tragédia.

Én a halálra úgy gondolok hogy egy valóságos horror.

Remélem élsz 80 éves korodig.

2019. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Én a halálra úgy gondolok,mint egy megváltásra.Miért akarnék 80 éves koromig élni?Akkor már el se fogom tudni látni magam és teljesen egyedül leszek.A hideg kiráz már attól is,ha belegondolok mi lesz 10 év múlva.

Már tavaly ilyenkor éreztem,hogy ennyi volt az élet.Ha azóta halott lennék,akkor nem kellett volna átélnem ezt az évet sem és az mennyivel jobb lett volna.

Hát az általános iskola rossz volt,középiskola mégrosszabb,az egyetem annál is rosszabb,a munkahely a mostaninál is rosszabb lesz.

2019. júl. 3. 22:14
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért érzed így, mert eddig nem történtek veled jó dolgok és túl sokat csalódtál, vagy történtek jó dolgok, de nem hatottak rád nagyon?
2019. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Nagyapám lassan 80 éves de nagyon aktív.

Őt sem kell ellátni senkinek sem,persze ebben a korban már vigyáznia kell magára.

2019. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem történtek soha sem jó dolgok.


#15

Neki gondolom van miért aktívnak lennie.Nekem nincs rá okom.Nekem nem lesz családom vagy ilyesmi amiért érdemes lenne megélni az öregkort.

Egyáltalán mit kezdenék magammal nyugdíjasként?


Az életem most is csak arról szól,hogy túléljem ezt a napot.Lélekben már régen halott vagyok,már csak a testem él

2019. júl. 4. 12:54
 17/22 anonim ***** válasza:

Az öregkorban is számtalan lehetőség van.

Szerintem kezdj el élni és nyiss a világ felé. Találd meg az életnek a szép oldalát is. Hiszen rengeteg időd van még élni.

2019. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, volt egy rövid szakasza az életemnek, ahol sok jó dolog történt velem, de aztán összeomlott körülöttem minden, a földi pokolba kerültem, borzalmas, aljas, emberszabású lények meg az árokba is rúgtak, rohadt nagyot csalódtam ebben az igazságtalan világban, de nem adom fel, mert tudom azt, hogy talpra tudok állni.
2019. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nekem az egész életem ilyen volt.Soha nem voltak barátaim,már az óvodában csesztettek,általánosban és középiskolában is kiközösítettek.Próbáltam barátkozni de mindenki csak kihasznált vagy megunt és itthagyott.

Meg ezt a sulit is utálom ahova járok.Egyáltalán nem érdekel,nem akarom ezt csinálni.De nem tudom itthagyni sem,mert akkor vissza kell fizetnem.Fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel.

2019. júl. 4. 17:16
 20/22 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, találd meg azt amiben a legjobb vagy, lehet, hogy sokat kell tenni érte, de sikerülni fog, találkozni fogsz jó emberekkel is, kitartás.
2019. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!