Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azert nezek ki 24 evesen ugy...

Azert nezek ki 24 evesen ugy mint egy 16 eves mert fiatalon nem edzetem eleget?

Figyelt kérdés
F

2016. okt. 28. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert nem termel a szervezet elegendő tesztoszteront. Edzés hiány ,kevés hús,kevés szex stb. illetve genetika is.
2016. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
engem is 15 nek néznek de edzek eleget semmi köze hozzá ez gentika
2016. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag érted, akkor lehet hozzá köze. Ha sportolsz nagyobb eséllyel szedsz fel izmot, amivel vaskosabb vagy. De az is lehet, hogy csak szigorú testépítő életmóddal lehetsz nagyobb, nem elég simán a plusz mozgás. Ez genetika.

Abban is van valami, hogy vannak olyanok akiknek alacsonyabb a tesztoszteron szintje. Ez is eredményezhet kevesebb izmot.

2016. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el később ennek örülni fogsz... én 35 vagyok és 35nek nézek ki... szívesebben néznék ki27nek :)
2016. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

azért mert nem terhel a szervezeted elég tesztót :DDDD uram isten, jó kis válaszokat lehet itt olvasni. amúgy genetika. tünhetsz azért fiatalabbnak, mert alacsony vagy, vagy mert vékony vagy, vagy mert úgy öltözködsz, úgy viselkedsz, az arcod is lehet olyan, az hogy nem vagy ráncos meg leélt nem azért van mert alacsony a tesztód :DD


a szörösség is.. oké, össze függ, de attól még hogy magas a tesztód nem biztos hogy szőrös vagy, és attól hogy alacsony, nem biztos hogy nem.


#genetics + ha egészségesen élsz, pont hogy fiatalabbnak tünsz... na m1

2016. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*termel
2016. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inkább azért mert senki nem látott még téged nővel és úgy öltözködsz mint egy gyerek.
2016. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mitől szörösödsz? heroldka?
2016. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
faterom nem szőrös, én sem vagyok az, de mégse alacsony a tesztóm. amint irtam, #genetics
2016. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, meg te is tudod némileg befolyásolni. Én 16-17 évesen elértem azt a testalkatot, amit mások 80-90%-ban 24-25 évesen érnek el. Ehhez hozzátársult a sport is, másrészt, az, hogy rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, húst eszek. Amúgy afrikai vagyok, de Magyarországon nőttem fel.
2016. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!