Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha 21 évesen úgy...

Normális ha 21 évesen úgy érzem, hogy már eleget éltem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy 21 évnyi élet az bőven elég volt és már egyáltalán nem bánnám ha meghalnék.Más még ilyenkor kezdi az életet,nagy tervei vannak,jól érzi magát stb

De én már most beleuntam.Nem is látok semmi okot arra,amiért élnem kéne.Az állatok sem nagyon élnek 20 éves kornál tovább



2019. júl. 3. 17:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sokan nem is értik a kérdezőt, én viszont teljesen. Ugyan ez van velem is. Mindenki mondja h csinálj ezt csinálja azt, jó dolgok is vannak, de ti ezt nem értitek, ilyenkor az embernek már kedve sincs semmihez. Mivel hasonló van velem is én elég gyakran iszok, már 4 éve. 100x elképzeltem már ahogy meghalok, lélekben mondhatni felkészültem, és ha nem találok rendes munkát nem fog érdekelni hogy éhen halok. Meghalni 1x kell, szenvedni meg egy életen át.

23 éves

2020. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Bár régi a kérdés, velem ugyanez van. Ugyanezt gondolom. 15 éves vagyok.
2022. júl. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!