Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek el lehet tűnni...

Szerintetek el lehet tűnni 1-2 hétre csak úgy?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az oldalon beszélgetni valakivel, majd pár üzenet után átmentünk whatsappra, ahol minden nap beszéltünk kb. egy hétig. Egyébként nagyon megkedveltem és úgy tűnt, ő is bír engem..Viszont úgy egy hét beszélgetés után eltűnt, méghozzá úgy, hogy utoljára annyit írt, mindjárt jön csak van egy kis dolga....És hát azóta is jön.

Az első 2 nap whatsappon írtam neki, megkérdeztem, haragszik-e rám valamiért, ill. mondtam, hogy sajnálom, ha megbántottam valamivel...De nem jött fel azóta, szóval nem is látta ezeket az üzeneteket. Aztán írtam neki ezen az oldalon is, hogy megharagudott-e rám valamiért, de arra az üzenetre se válaszolt. Amúgy minden nap többször is megnézem és egyelőre tudok neki írni itt, szóval nem is tiltott le, mondjuk ha nem is akarna velem beszélni, 1 üzenet után még nem is feltétlenül tiltana...

Egyébként azért is félek, mert amikor megkérdeztem tőle itt, van-e mondjuk whatsappja, azt mondta, nincs, de letölti, szóval csak azért leszedte, hogy tudjon velem beszélgetni, mással gondolom nem üzenetezgetett ott..Szóval simán lehet, hogy elege lett belőlem és letörölte az alkalmazást és soha többé nem jön fel..

Gondoltam már arra is, hogy lehet, valami történt vele és elmondta, melyik városban lakik, ezért próbáltam rákeresni a neten, abban a városban történt-e valami halálos baleset az elmúlt napokban, de nem találtam semmit. Mondjuk az is lehet, egy másik városban volt és ott balesetezett vagy valami..De nem is akarok inkább gondolni erre.

Valamint lehet, kicsit creepnek tűnök már ezek alapján, de...Egyszer játszottunk közösen egy játékkal, amihez le kellett tölteni egy programot, ahol csináltam egy hálózatot, neki pedig arra kellett csatlakoznia, hogy tudjunk multizni. És az a program mindig bekapcsol akkor, amikor a gép is bekapcsol és amíg nem lép ki a hálózatomból, látom, hogy aktív-e (azaz be van-e kapcsolva a gépe), vagy sem és az elmúlt egy hétben egyszer se láttam, hogy be lett volna a sz.gépe kapcsolva..

Egyébként mindig ez van, akárhányszor elkezdek valakivel beszélgetni így neten keresztül, hogy előbb-utóbb megunnak és nem válaszolnak az üzeneteimre, de a szóban forgó illető nem ilyennek tűnt, meg egyszer volt olyan még a beszélgetésünk elején, hogy nem írt vissza egy fél napig, pedig látta az üzenetemet és megkérdeztem tőle, megharagudott-e rám, és amikor visszajött, mondta, hogy megnyugodhatok, ha bármi baja lenne velem, szólna...Ill. mondta, hogy dolgozik, szóval néha azzal nyugtatom magam, lehet, csak nagyon sok a dolga és azért nem ír...

Szerintetek még van értelme reménykedni benne, hogy írni fog, vagy ha egy hete nem tudott időt szakítani rám, már biztos, hogy megunt/meghalt? Valamint ugye írtam azt a hálózatos dolgot...Szóval nektek nem lenne fura, hogy még a gépet se kapcsolja be egy hete? Lehet, tényleg történt vele valami?


2019. júl. 3. 21:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Oh még annyit kifelejtettem, hogy tudtommal a munkája is géphez köthető...Szóval ha az elmúlt hétben dolgozott is, muszáj lett volna bekapcsolnia a gépét és azt észrevettem volna...Úgyhogy emiatt is aggódok érte..
2019. júl. 3. 21:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármi történhetett vele. Reméljük, hogy csak az élet szippantotta be, de tudjuk, hogy az élet milyen.

Az ember pedig csak érzi, hogy hányadán áll más emberekkel, még leveleken keresztül is. Ha volt kedve dumálni, játszani, akkor nem valószínű, hogy lerázna, ennyire hirtelen.

Itt GyK-n amúgy akkor is tudsz üzenetet írni, ha letiltott az illető. Csak ő nem kapja meg a leveled.

De nem tartom valószínűnek.

Nem tudok mit mondani, drukkolok, hogy gond nélkül előkerüljön.

2019. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nehéz kérdés, mert bármi lehet ez alapján, neten bizony nagyon gyakori, hogy hirtelen eltűnik a másik fél, hiába tűnt úgy, hogy jól alakult a beszélgetés...

Telefonszámát nem tudod, vagy azon nem lehet hívni? (WhatsApp telefonszámmal működik legjobb tudomásom szerint) de lehet működik más módon is csak azt én nem ismertem és esetleg úgy használtátok...

2019. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ha jelentkezett
2019. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megunta a veled való beszélgetést. Gyakran hallani ilyet. Nemtudom, de az, hogy fél napig nem válaszolt és egyből “letámadtad”, hogy haragszik-e rád, nekem elég nyomulós..biztos megvan a maga élete, a saját kis dolgaival.
2019. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Felhívni nem mertem, mert már így is kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy így "zaklatom", amikor egy fél napig nem is vissza, meg ilyenek..Meg ezelőtt még csak írásban beszélgettünk, szóban nem, úgyhogy ezért is lenne nagyon fura, ha így random felhívnám, főleg, hogy ezek alapján simán lehetséges, hogy nem akar tőlem semmit és tényleg tök betegnek nézne, hogy épp, hogy letiltott mindenhonnan, még elkezdem hívogatni is.

Amúgy eddig nem úgy volt, hogy ha letilt valaki ezen az oldalon és megpróbálsz üzenetet írni neki, kiírja, hogy "Ennek a felhasználónak nem tudsz üzenetet küldeni", vagy valami hasonlót? Vagy ez csak akkor működik, ha törlik az oldalról?

2019. júl. 3. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha akarna, jelentkezne. Nem akar. Ez ennyi volt. Nem lesz minden kezdeményből kapcsolat.
2019. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Te szerelmes vagy belé vagy mi?

Lehet pont ezért lépett le, amúgy meg hogy tudsz egy olyasvalakibe ennyire belehabarodni, akit még az életbe soha nem láttál és fogalmad sincs, hogy élőben kiféle-miféle? Lehet, hogy már idefent megállás nélkül hazudozik neked össze-vissza.

2019. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-aska, az mióta belehabarodás, hogy életemben először úgy éreztem, valakivel kölcsönösen érdekeljük a másikat, erre egyszer csak lelép és egy csomó jel arra utal, meghalt vagy hasonlóan szörnyű dolog történt vele, én pedig aggódok érte? :D
2019. júl. 3. 22:16
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Hogy jut ilyen eszedbe, hogy meghalt, csak azért, mert a továbbiakban nem kíván veled beszélgetni? "Amíg nem lép ki a hálózatomból." Kilépett. Nem kölcsönösek az érzelmeitek.
2019. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!