Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság nagyon sok fiatal nő...

Manapság nagyon sok fiatal nő lát bele mindenbe jeleket, még az alapvető udvariasságba is. Miért alakult ki ez?

Figyelt kérdés

Én nagyon udvarias vagyok, így neveltek, természetesnek veszem egy nő előreengedését, hogy előre köszönök, hogy segítek ha bajt látok.

Sokadszorra futok bele, hogy visszahallom “ez a pasi akar tőlem valamit”. Pedig nem csináltam semmit, csak kinyitom mindig neki az ajtót ha találkozunk és köszönök. Nem kacsintgatok, nem flörtölök, nem csinálok semmit. Vagy segítettem a szomszéd csajnak, mert defektje volt és a barátnőinek már úgy adta elő, hogy én csak azért álltam meg, hogy így szedjem fel. Normálisan beszélgettem vele a kerékcsere erejéig, aztán továbbmentem. Azóta se szólítottam le, nem kezdeményeztem semmit.


Ennyire kevés udvarias férfi lenne manapság, hogy már az alapvető dolgokba is szándékot kell belelátni? Jellemzően ezek a nők 18-25 évesek. Barátaim is ugyanerről számoltak be, sokan közülük már ráengedik a nőkre a becsukódó ajtót, hogy nehogy azt terjesszék róluk, hogy csajoznak a párjuk háta mögött.


2019. júl. 4. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Talán , mert az utóbbi években jóformán csak az kedveskedik, segít, aki valamit akar az embertől.
2019. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Valamennyire átérzem, rohadt idegesítő lehet...

Nekem párom ugyan ilyen.


Egyik kedvenc történetem:


Régen sokat ismerkedett -nem csak lányokkal- semmi farkam 32 méter, vagy ilyesmi, csak a szokásos szeretem a pop zenét, x éves vagyok féle dolog. És eléggé ment a szarkeverés csak azért, mert nőkkel szóba mert állni, és csak mert hozzájul szóltak már egyből ment a pletyi meg a f4szságok terjesztése, hogy ő minden nőt felakar szedni stb... csak azért, mert manapság már nem tudják mi az illem, alapvető kedvesség stb... mindent flörtölésnek fognak fel. Akár még azt is, ha kedvesen szólsz hozzájuk... így nőként is rohadtul idegesít, nemhogy ha pasi lennék.

2019. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert kevés a normális udvarias csávó és legtöbb esetben csak akkor próbálnak azok lenni ha akarnak valamit. Nálunk ez egyik srác amikor fotókat készítettem a barátnőmmel az osztálban tartotta nekünk a függönyt,hogy jöjjön ránk a fény és jobb legyen a kép meg ilyenek.. annak ellenére,hogy ő a kedves ellentéte nem láttunk bele semmit...
2019. júl. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, egyrészt kevés az udvarias férfi, másrészt meg akkora egojuk van a lányoknak, hogy már azt kezdeményezésnek veszik ha melléjük állsz a buszon. 27/N
2019. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

A nagy egójuktól a legrusnyább elhízott trampli nők is meg vannak róla győződve, hogy ők a legszebbek a világon.

Ezért szerintük minden pasas csakis őket akarja.

Aki nem, az meg biztos, hogy im potens vagy b. zi.

2019. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!