Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged idegesít, ha járókelők...

Téged idegesít, ha járókelők arra kérnek meg, fényképezd le őket?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol már állandóan arra kéregetnek engem vagy a párom, hogy csináljak róluk képet. Elmentem tavasszal egy virágos mezőre, ott is... nem sétálhattam nyugodtan, a saját fotóimra koncentrálva (hobbi fotós vagyok), már le kellett szólítani... aztán elmentem nyáron Plitvicére, ott is leszólítgattak. Aztán elmentem Barcelonába, ott is alig bírtam kikerülni a fényképezésre kéregetőket.

A fényképezkedők az új hajléktalanok: nem tudsz nélkülük az utcán nyugodtan járni, mert valaki tuti leszólít, hogy fényképezd őt le. Minket meg nagyon idegesít, hogy már sehol nem tudunk lassan kikapcsolódni, mert mindenhol a közösségi oldalakon majomkodó emberekkel kell foglalkozni.


2019. júl. 5. 10:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Sose talàlkoztam ilyenekkel. Dolgozni nem akaró pénzt kéregetö emberekkel viszont gyakran sajnos.
2019. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itthon kevesebb van belőlük, külföldi nevezetességeknél viszont tele van ilyenekkel az utóbbi években. Még Pozsonyban sem tudtam nyugodtan, magamban sétálgatni egyet pár hónapja a Duna-parton, mert 3 csitri már kérdegetett, hogy fényképezzem le őket...
2019. júl. 5. 10:26
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem idegest. Szívesen megcsináltam bárhányszor és bárki is kérte.

Amúgy nem tudom honnan veszed ezt hogy "mindenhol a közösségi oldalakon majomkodó emberekkel kell foglalkozni." Nem kell. A közösségi oldallal sem kell foglalkoznod, lazán kihagyhatod az életedből - nekem sem hiányzik.

2019. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Nálam inkább az szokott lenni, hogy látom hogy vergődnek és felajánlom hogy lekapom őket.
2019. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy én ha elmegyek egy virágos mezőre kirándulni, vagy egy folyópartra, vagy elmegyek valahova nyaralni, nem az érdekel, ki mit kivel akar fényképezkedni. Hagyjanak békén, nem érdekelnek.

Plusz azért sem szeretem ezt a kéregetést, mert nem fogom állandóan vadidegenek ki tudja milyen koszos telefonját, fényképezőgépét tapogatni.

2019. júl. 5. 10:28
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Én szívesen, ha van időm. Én is kértem már meg idegeneket, hogy fényképezzenek le minket. Szerintem nincs ebben semmi rossz, egy kis emberség senkinek sem árt!
2019. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Workdev, akkor a hozzád hasonlók kapatják el őket, és ettől szemtelenednek el. :D
2019. júl. 5. 10:29
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Vegyenek szelfibotot a csicskák. Neked meg nem kötelességed megállni és fényképezni.:)
2019. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Nem azért megyek kikapcsolódni, pláne a természetbe, hogy minden 3. sarkon másokat fényképezgessek. És nem csak minket kéregetnek, rendszeresen látom külföldön, ahogy másokat is.
2019. júl. 5. 10:34
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Van erre egy egyszerű megoldás. Mondj nemet.
2019. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!