Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged idegesít, ha járókelők...

Téged idegesít, ha járókelők arra kérnek meg, fényképezd le őket?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol már állandóan arra kéregetnek engem vagy a párom, hogy csináljak róluk képet. Elmentem tavasszal egy virágos mezőre, ott is... nem sétálhattam nyugodtan, a saját fotóimra koncentrálva (hobbi fotós vagyok), már le kellett szólítani... aztán elmentem nyáron Plitvicére, ott is leszólítgattak. Aztán elmentem Barcelonába, ott is alig bírtam kikerülni a fényképezésre kéregetőket.

A fényképezkedők az új hajléktalanok: nem tudsz nélkülük az utcán nyugodtan járni, mert valaki tuti leszólít, hogy fényképezd őt le. Minket meg nagyon idegesít, hogy már sehol nem tudunk lassan kikapcsolódni, mert mindenhol a közösségi oldalakon majomkodó emberekkel kell foglalkozni.


2019. júl. 5. 10:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, szívesen megcsinálom nekik. Minden utamnál kb. 2-3x felkértek engem, ezt nem tartom azért olyan soknak. Mivel te hobbifotós vagy, gondolom többet fotózol, mint bárki más és azt látják rajtad, hogy milyen ügyes vagy, milyen precízen keresed azt a helyet, a pozíciót, honnan lehet a legjobb képet elkapni és ezért bíznak benned, hogy nekik is ilyen profi szép képet csinálsz. Én még nem utasítottam vissza senkinek ezt a kérést, ugyan miért tenném tönkre más turista jókedvét, ha nekem is lehet ugyanolyan szerencsém, hogy idegen helyen, idegen kultúrában járhatok? Mondjuk Indiával azért vigyázz, ott a gyerkőcök még kikapják kezedből a gépedet :)
2019. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt még rá példa,mert fiatal vagyok és a szüleim uralkodnak felettem,aztán sehova se engednek el,de amúgy ha megkérnének idegesítene :D Egyébként nyugodtan mondj egy magabiztos nemet! :)
2019. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!