Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben különbözik egy állattart...

Miben különbözik egy állattartó ember (kutya, macska), egy olyan embertől, aki nem híve az állattartásnak?

Figyelt kérdés
Például fórumokban szétszedik azt az embert,aki más véleményen van,vagy ne adj Isten,rosszat mer írni,kutyáról,macskáról.
2019. júl. 12. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Amilyen ostoba kommenteket hagysz az Állatok kategóriában nem meglepő, hogy pont te kérded ezt.


Amúgy csak az említett dologban különböznek, minden más lehet közös vonás.

2019. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2019. júl. 12. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy milyen példára gondolsz

Amikor a nem állattartók állatkìnzónak titulàlnak, mert mondjuk bent tartom a macskàm, az gáz. Vagy amikor arról van szó, hogy elhányják magukat, mert bejöhet az ágyamba az állat. Szerintem az ilyen dolgokhoz senkinek semmi köze.. Vagy amikor vegzálnak, amiért valaki nem vállal gyereket, de állata van.. Minden heves reakciónak oka van szerintem.

Én úgy gondolom, hogy ne szóljunk bele feleslegesen más életébe vagy döntéseibe.

De nyilván fordítva is, ha valaki nem szereti az állatokat (de nem bántja őket) akkor hagyjuk békén, ne veszkedjunk feleslegesen

2019. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Mit kell olvasni a belinkelt kérdésnél? Láttam én is, mi a gond a válaszokkal?
2019. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2019. júl. 12. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindketten emberi lények csak a hozzáállásuk különbözik, nincsenek egy véleményen, de attól nem válik semelyik se többé vagy értékesebbé.


Illetve állattartó és állattartó között is van különbség, szóval két táborra sem lehet osztani ezen két szempont alapján.


Ennyi erővel megkérdezhetnénk, hogy miben különbözik egy gyerekes édesanya egy gyermekelen nőtől... Az is komplikáltabb válasz, mert van az édesanya aki így áll a gyerekneveléshez van aki úgy, más meg amúgy, van nő, aki szülne gyereket csak nem tud, van aki szülne, csak a szőke herceget várja még van aki nem tudja hova megszülni van, aki nem is szülne, mert minek, stb.


Ezek mind-mind ilyen témák.

2019. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Ahhoz, hogy az ember valóban jó és gondos gazdája legyen egy állatnak, kell egy jó pár készség és személyiségvonás. Akik esetleg még nem is szeretik az állatokat, ezen tulajdonságok nyilván hiányoznak belőle, vagy nem ugyanúgy működnek.

És ezen tulajdonságok azért nem csak az állattartás területén jönnek elő, hanem máshol is.

Szóval elég sok dologban tud különbözni így két ember.


Minden mindennel összefügg, minden befolyásol mindent, és a részletekben rejlik az egész (ezt se sokan fogják szerintem megérteni úgy, ahogy én értem), de csak nagyon kevesen képesek ezeket átlátni, szóval nem csodálkozom a kérdésen és a válaszokon se. A százalék meg nem érdekel, szóval húzzatok le nyugodtan, mint wc előtt a gatyát.

2019. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiben. Sose volt kutyám, erre megörököltem egyet. Még szeretem is, de ha elpusztul sose lesz többé másik. Most állattartó vagyok vagy nem?
2019. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van különbség közte, hogy valaki nyakra-főre szidja az állatokat, vagy simán csak nem szereti őket.

Keresztanyám sem szereti az állatokat, és ezzel az égvilágon semmi gond nincs. Sosem bántaná őket ettől függetlenül.

2019. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!