Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti nem vàgytok a természetbe?

Ti nem vàgytok a természetbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten lakok,panelban. Mióta itt lakok egyre jobban vàgyok egy csendes kis hàzikóra zöldövezetben. Ahol nem ilyen szennyezett a levego,nem csak a jardan eldobott cigicsikkeket latni. Nincs korulottem 10sugarzo wifi. Kiulni a kertbe es nezni a fakat. Ti nem vagytok ilyen eletre? 26/lany

2019. szept. 30. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

ÉN egy 300 fős faluban élek, semmi pénzért nem költöznék be városba, még kisvárosba sem, valahogy nekem kell a kertes ház a nagy udvar, illetve az, hogy el tudjak úgy menni sétálni, hogy 500-600 méteren belül már földes út és kis erdős rész is van.

Egyetlen ami néha hiányzik az a városi internet. :D :D


Amúgy komolyra ferdítve tényleg nem költöznék el, BP-vel meg úgy vagyok, hogy szépnek szép de nem laknék ott, sőt, nem is tudnék, volt mikor úgy alakult, hogy reggeltől estig voltam, akkor indultam haza, és estére szabályosan fájt a fejem az ottani levegőtől.

2019. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis erdőszéli fa házikóra vágyom konkrétan, tűzhellyel, nyugalommal, csenddel....
2019. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk az tényleg vicces, amikor lepontoz a sok proli egy olyan kérdésnél, ahol alapvetően nincs jó vagy rossz válasz, hiszen a saját érzésed, vágyad kell leírd. :D
2019. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy kevesebb ember legyen, több zöld, saját kert. Ezért is tanulok, ezért próbálok spórolni, bár utóbbi rajtam kívülálló okok miatt nem jön össze.
2019. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én kis házikóban lakok a zöldövezetben, a szó legszorosabb értelmében az erdő mellett (a hátsó kertünk már az erdőhöz tartozik).

Hát, megjárja, előny hogy hamar be lehet menekülni az erdőbe, de annyira azért nem idilli, csikkek meg szemét itt is van mindenhol, egyik szomszédban napi 25 órát ordít 3 gyerek, a másik szomszéd szeret flexelni, néhány házzal odébb meg van egy autószerelő műhely. A falu két bánya között van, úgyhogy állandó a durva por a levegőben.

Konkrétan a lakáson belüli zajszint SOKKAL alacsonyabb volt, mikor Pesten laktam albérletben.

Összességében jobban szeretem most, mert könnyebb túrázni indulni, és olcsóbb minden, de amúgy vidéken is ugyanaz a szemét, kosz és zaj van.

2019. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!