Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panel hanyadik emeletén laksz...

Panel hanyadik emeletén laksz és miket hallassz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Panel lakàsokat néztünk ki,különböző emeleteken. Ti hanyadik emeleten laktok es milyen zajokat hallotok? Gondolom a tizediken lako peldaul nem hallja,ahogy felette trappolnak. A foldszinten pedig biztosan hallani az utcai zajokat. Koszonom szepen,ha valaszotokkal hozzasegitetek a konyebb donteshez :)

2019. okt. 21. 15:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az első panellakásom a tizedik emeleten volt. Előny, hogy nem dübörögnek feletted, viszont keményen megszívtam az alattam lakókkal, akik egy idegbeteg család voltak, nyomdafestéket nem tűrő stílusban üvöltöztek a két kislányukkal. Nemrég megint panelbe költöztem, ez most nyolcadik emelet. Sajnos itt is vannak idióták, konkrétan a felső és az alsó szomszédaim is rohadt zajosak. Igazából attól függ, milyen szomszédokat fogsz ki. Az idióták sajnos minden házban ott vannak, a kisgyerekes prolikkal van a legtöbb gond, eddigi tapasztalataim szerint legalábbis. Fölöttem meg egy idősebb pár lakik, na ott a faszi minden áldott nap kalapál vagy fúr.

Én falun nőttem fel, kertes családi házban, gyerekként meg volt szabva, hogy időben le kell feküdnünk, nem volt ekkora neveletlenség meg ordenáré hangzavar, mint amilyet egyik-másik primitív család megenged magának... 11-kor meg éjfélkor még vinnyognak a kölykök.

Ha mindenki méltóztatna betartani a társasházi együttélés alapvető szabályait, nem lenne gond, de sajnos sokaknak fogalmuk nincs ezekről.

2019. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!