Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért élsz még huszon-harminc...

Miért élsz még huszon-harminc évesen a szüleiddel?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm, ha az emberek mamahoteleznek, meg lenéznek másokat, mindenféle háttérinformáció nélkül.

Derüljön ki végre.



2019. nov. 3. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
Én gyűjtögettem, ma is gyűjtök. A közeli városkában egy kis garzon 5-6 millió volt. Majdnem megvolt. Majd bumm Viktor bejelentette a CSOK-ot, és vége. Felment egy év alatt 12 millióra, aztán újabb egy év alatt 20-22 millióra ugyanaz a pici garzinlakás. Oké akkor megyek falura. De bumm Falusi CSOK. Ami házat eddig nem tudtak eladni 5 millióért, azt most 15 millióért árulják. Nyilván nem veszi meg senki, de nem adják olcsóbban.
2019. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok otthon, albérletben élek de jobb lenne otthon.

Egyetem alatt elköltöztek mert önállósodni akartam. Így viszont már sok milliót elköltöttem albira és nem tudok félretenni semmit sem. Ennyi idő után viszont már nem tudnék hazamenni. Akkor kellett volna maradnom és gyűjteni.

2019. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%
Én is próbáltam "mamahotelezni" nekem egyszerűen nem megy. Jóban vagyok anyukámmal, pont azért mert nem lakom vele. A szabadságnak ára van, ha ez az ár egy albérlet akkor hát legyen.
2019. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves koromig a szuleimmel laktam. Nem volt eleg penzem hogy alberletbe menjek, raadasul falusi voltam es falun nincs alberlet. A munkam is olyan volt hogy nagyon valtozo volt a fizetesem, voltak honapok amikor nem tudtam volna kijonni a penzembol.

Utana megnosultem es osszekoltoztunk a felesegemmel.

Annak idejen tobb ismerosom is otthon lakott pedig mar dolgoztak.

2021. jan. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!