Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Soha nem lesz saját házam?

Soha nem lesz saját házam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen összeszedni annyi pénzt igaz?

19 èves vagyok még tanulok,de akàrhogy számolgatok,se itthon se külföldön nem lehet összeszedni annyi pénzt,amennyi kéne :/.

Minimum 30-60 millió kéne ez még,ha itthon lakok is és keresek havi 200 at nettoba abból jó ha 100 at eltudok rakni az is csak 1,2 millió ft egy évben 10 év alatt is ugye csak 12 ,minimum 30 év addigra meg minek vegyek màr házat. :/ egy átlag magyarnak tényleg ilyen nehezen tellik egy házra ? Mások,hogy csinálják? Öröklik?


2019. dec. 3. 23:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha már linkelgetünk, akkor mutassatok olyan házat, ami 3 millió és élhető helyen van, tudsz ott jövőt tervezni és esetleg gyereket vállalni.


Sajnos borzasztóan megdrágultak és teljesen valós, hogy 30 milla alatt nem tudsz mihez kezdeni vidéken sem.

De igazából lényegtelen, ha 25 millióèrt is van valami egér lyuk, ugyanúgy elképzelhetetlen, irreális összegyűjteni rá pàlyakezdőként. Még az önerőre is.

Ami rendben lenne, ha az albérletek megfizethetőek lennének legalább.

2019. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Még jó, hogy most linkeltem be, hogy 30 milla alatt is van élet. :D
2019. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, ahogy nekem sem lesz és őszintén szólva pont nem érdekel. Én hülyeségnek tartom ezt az egészet, hogy legyen házad, autód, gyereked stb., mintha törvénybe lenne foglalva, hogy ez a normális élet és belepusztulhatsz, hogy ezt teljesítsd, mert enélkül senki vagy. Közben pedig ott ba@*#$ogatják az embert, ahol érik, mert tanulni kell és ez a fő, de miért nem dolgozol is mellette?, ha dolgozol miért nem keresel többet?, miért nem tanultál?, ja tanultál, akkor miért ezt tanultad?, egyáltalán miért tanultál akkor? el kellett volna menni dolgozni helyette, költözz külön és spórolj saját lakásra, nem egészséges szülőkkel élni inkább költözz össze három idegennel, de albérletre ne építs, albérletbe ne vállalj gyereket, csak akkor költözz össze valakivel, ha saját magad egyedül is boldogulsz, nem szabad másokra várni de azért jó ha van aki segít, vegyél autót mert az kell, de csak viszi a pénzt, minek az, ne költözz haza a szülőkhöz, tényleg elvárnád a férjedtől, hogy eltartson amíg otthon vagy a gyerekkel?, miért nincsen elég tartalékod?, hol a gyerek? kifutsz az időből, a semmire nem vállalunk gyereket, hol a kistesó? két szobás lakásban hová teszed a gyereket? stb., stb.,.... Szerintem ez szánalmas és engem igazából ez zavar. Én tanultam és tanulok, mégis szarul fogok keresni, nem lesz saját házam, nem lesz gyerekem és ez van, nem érdekel, elfogadtam. Viszont azt el tudnám viselni, ha közben nem kellene hallgatni az ezer irányból jövő okoskodást....
2019. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan helyen,ahol több munkalehetőség is van,ott épphogy vehetsz valamit 30 milláért is,pedig elég nehéz ennyi pénzt összeszedni valóban...Köszönhető az kretén orbán kormány csodálatos csok-jának,ami szinte azonnal beépült az ingatlanok árába..Kedves kérdező,azért ne csak egy fizuval számolj,ha családot szeretnél akkor lesz egy társad is gondolom,aztán hitelből szépen összerakosgatjátok,mint majdnem mindenki.Ez van,a fizetések a béka segge alatt az árakhoz képest.
2019. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%
Én 5 millióert vettem itt Kecskeméten garzonlakást belvároshoz közel. Ennyit a 30 millióról
2019. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13-asnak rohadtúl igaza van. Mindenki rohadt okos amikor a másik életébe kell belepofázni, főleg utólag.
2019. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

15# és ez mikor volt? 6 éve én is 6 millióèrt vettem belvárosi lakást megyeszékhelyen. Most 30-at ér.

Nehezen tudom elképzelni, hogy idén vetted volna ennyiért. Az, hogy régen mennyi volt nem igazán releváns, a kérdező szempontjából

2019. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
3 éve vettem. Ez van, ha az ember nem lát a saját szemétől, pofáztok itt a neten b.romságokat, más meg a való életben él
2019. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

3 éve nem ilyen árak voltak! A 10 milliós babavàró pl idén nyáron épült be az árakba.

Nézd már meg légyszíves kívàncsisàgbòl, hogy most mennyiért tudnád eladni Kecskeméten. Nem annyiért, amennyiért vetted, ez 100%!!

2019. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
3 éve is magasak voltak az árak, a babavaro miatt még nem mentek fel, hisz nemrég óta van, a csok nyomta fel, az meg mar regebb ota van. Nyilvan dragabban tudnam eladni, hisz fel van újítva, de most is tudnek kb. ennyiert (na jo, 8 millioert vettem tavaly egy masikat) venni lakást, csak akarni kell. Nem azért, de átlagos fizetésem felét félrerakom, máris van évi 1,5 millio megtakarításom. Párom szintúgy. Nem volt nagy kunszt összespórolni ennyit
2019. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!