Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Soha nem lesz saját házam?

Soha nem lesz saját házam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen összeszedni annyi pénzt igaz?

19 èves vagyok még tanulok,de akàrhogy számolgatok,se itthon se külföldön nem lehet összeszedni annyi pénzt,amennyi kéne :/.

Minimum 30-60 millió kéne ez még,ha itthon lakok is és keresek havi 200 at nettoba abból jó ha 100 at eltudok rakni az is csak 1,2 millió ft egy évben 10 év alatt is ugye csak 12 ,minimum 30 év addigra meg minek vegyek màr házat. :/ egy átlag magyarnak tényleg ilyen nehezen tellik egy házra ? Mások,hogy csinálják? Öröklik?


2019. dec. 3. 23:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
"3 éve vettem" - 5 éve vettem lakást, öcsém idén, ugyanakkorát, ugyanolyat, dupla áron... Csak pár év telt el.
2019. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
En meg tavaly, nem dupla áron..Attól, hogy te nem értesz az ingatlanozáshoz, attól még nem lesz igazad és nem más a h.lye
2019. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy falun van olcsón is ingatlan, engem a munka a fővárosba köt, és nincs jogsim, hogy könnyen tudják ingázni.
2019. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
Ha neked Kecskemét falu, szerintem sok mindent elmond, hogy mennyire vagy képben
2019. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
És te Kecskemétről minden nap ingáznál Budapestre?
2019. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze sem a kérdéshez, sem a válaszokhoz. Igen, szeretem a rántott húst
2019. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Dehogynincs köze. Én Budapesten nőttem fel, itt tanultam, itt élek, itt dolgozom, csak azért, mert valahol távolabb, olcsóbbak az ingatlanok, nem adom fel az egyébként jó munkámat.
2019. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!