Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panellakók, akiknek nagyszájú,...

Panellakók, akiknek nagyszájú, hangos, zajos szomszédai vannak: hogy bírjátok, mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Csepeliek előnyben. Bár eddigi tapasztalataim szerint ez a "fajta" minden házban ott van, és egyre nehezebb velük mit kezdeni. Életemben nem hívtunk még rendőrt senkire, de kínunkban már ezt fontolgatjuk. Egész álló nap megy a hangos pofázás meg óbégatás alattunk, és ilyenkor nagyon nehezen lehet megmaradni a lakásban. Az egészben a legrosszabb a tehetetlenség. Illetve az, hogy mi hiába igyekszünk nem zavarni másokat, ha mások meg magasról tesznek az alapvető együttélési szabályokra. Tudjuk, több száz ilyen kérdés volt már, de ebből is látszik, hogy ez elég komoly probléma. Ettől függetlenül kíváncsiak vagyunk, ki hogyan éli meg a saját harcát az alatta / fölötte / mellette zajongó idiótákkal.

2020. jan. 2. 21:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Na, tegnap éjjel olyan 2 körül kussoltak el, de ma ugyanúgy folytatják délelőtt óta. Egész héten ez megy. Összvissz reggel van néhány nyugodt óra, mikor még döglenek. Vélhetően hétvégén is ez lesz a menetrend... Kölykök visítoznak, ordibálnak, dübörögnek, apuci primitíven óbégat. Ember, hagyj fel itt minden reménnyel...
2020. jan. 3. 12:05
 12/30 anonim ***** válasza:
45%
Szia. Sajnàllak nagyon komolyan mondom :( De szerintem a koltozes a megoldas csak. Ilyen ostobakkal nem tudsz mit kezdeni. Kepzeld mi azzal szivtuk meg,hogy az elson van a lakas es a nappalink pont a bejarat felett van. Vagyis a mi nappalink alatt trappol /koltozkodik be mindenki. 10 emeletes panel. Minden egyes ki es bemenetelt hallok. Ha valaki koltozkodik,akkor a butorokat csapkodjak ,rakosgatjak. A szelektiv kukak is a nappalink alatt vannak. Azt is csapkodjak. Szemetledobo iszonyu hangos. Sz*r az egesz panel epitmeny. Ezt regen szerintem ilyen szolgak laktak kb. Itt elni nem lehet,csak lakni. Nekunk még van par evunk itt,mert a hitel idekot. Legalabb Ti "csak" alberletbe mentetek oda. Ennek orulj. Hanyadik emeleten laksz amugy?
2020. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
12-es vagyok. Amugy en is kerteshazban nottem fel es szenvedek a panelban. 22 vagyok. Még annyit,hogy minden egyes wc lehúzàst hallok+szerintem mast is lehuznak,mert koppan. Még a haloban is hallom. Mindketto oldalso szomszedunk ugy becsapja a bejarati ajtot,h zeng az egesz lakas. Borzaszto ostobak. Nem hiaba van az a mondas ,h "panel proli".... tisztelet a kivetelnek.
2020. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kik laktak ezekben korábban, de az biztos, hogy régebben kulturáltabbak voltak a lakók, jobban figyeltek arra, hogy ne okozzanak szükségtelen zajt senkinek. Ma ez sajnos már nem így van. Egyre több az igénytelen hülye.


Mi is tízemeletesben vagyunk, a nyolcadikon. Velünk egy szinten nyolc lakás van, őket szinte egyáltalán nem halljuk, nem is látjuk. Kizárólag a fölöttünk és alattunk lakók zajait szoktuk hallani. A fölső szomszéd se teljesen százas, de legalább aránylag csöndben van. De a kilincset ezek se nagyon ismerik, nagyon durva csapkodások vannak néha.

Muszáj költözni, ezzel a színvonallal, már amennyiben ezt színvonalnak lehet egyáltalán nevezni, nem lehet mit kezdeni sajnos.

2020. jan. 3. 14:55
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
itt falun is ugyanez van.
2020. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Van, ahol igen, van, ahol nem. Abban a faluban, ahol én nőttem fel, nem volt soha ilyesmi. Mai napig, ha hazautazom meglátogatni a szüleimet, mindig háborítatlan csönd van éjszakánként. Ott tudok mindig a legjobban aludni.
2020. jan. 3. 15:31
 17/30 Feketeruhasember ***** válasza:
Saját lakás vagy albérlet?
2020. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Albérlők vagyunk, ez a szerencsénk.
2020. jan. 3. 20:59
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Jelzem, a lepontozásokat nem én követtem el, tőlem mindenki 100 százalékot kapott.
2020. jan. 5. 17:07
 20/30 Feketeruhasember ***** válasza:
0%
Szerencséd hogy albérletben laksz, ellenben hujjuj de szét trollkodtalak volna :D
2020. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!