Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Még mindig ciki 2020-ban M....

Még mindig ciki 2020-ban M. o. -n szülőkkel élni 25 évesen?

Figyelt kérdés
Barátnő nincs, barátok se nagyon, falu, diplomával 200 alatti fizu. Nem látom a kiutat.
2020. jan. 14. 01:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csak azok mondják ezt, akik nem saját érdemükből hozzá lettek segítve egy lakáshoz. (Öröklés, szülői segítség stb)


Ebben nincs semmi ciki. Ezt a mentálist kéne kiirtani az emberekből, mert emiatt veszik ki sokan a méregdrága albérleteket. Inkább odaadják a fizetésük jelentős részét, csak hogy ne szólják le őket?


Inkább dögöljön meg az ingatlanpiac úgy, ahogy van!

2020. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nézd vissza az eddigi ugyanilyen kérdéseidet amiket minden nap kiírsz. Vagy ha nemis te írod ki (DE) akkor is benne van a szabályzatban hogy ezt nem kéne
2020. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szintén 25 éves vagyok és otthon élek még. Két szintes a házunk, megvan mindenkinek a saját élete, nem szólnak bele a dolgaimba a szüleim, mégis én is kezdem cikinek érezni. Nekem is 200 alatt van a fizetésem, ha albérletben lennék elmenne rá kb az egész. 20 percre lakok a munkahelyemtől, tehát tényleg pénzkidobás lenne 5 utcával arrébb költözni. Ha a párommal odáig jutunk, együtt szeretnénk majd költözni, de a kapcsolat is kezdetleges még. Addig meg gyűjtögetek, és adok bele az itthoni kiadásokba is.

Nehéz ez a helyzet sajnos :( Rengetegen nem tudnak haladni akár ciki, akár nem.

25N

2020. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tényleg egy sablonos kérdés, szinte naponta feltesznek hasonlót.


Mindenkinek más a ciki. Valakinek az, ha másvalaki nem 20 milliós utóval jár, hanem egy egymillióssal.

Lehetne sorolni, sok dolog van, ami mások szerint ciki.


De Te mások elvárásai szerint akarsz élni, vagy járni a saját utadat? Ez a te életed, nem a másé. Az számít, hogy te mit gondolsz.

Ha pedig mások szólnak bele az életedbe, más életébe, akkor ők sem a saját életüket élik.

2020. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért kéne elköltöznöm?"


Teljesen más helyzetben vagy, mint a kérdező, aki ezt írta: "Barátnő nincs, barátok se nagyon, falu, diplomával 200 alatti fizu." Ha neki ez megfelel, maradjon, ha nem, akkor költözzön. Lehet találni szállásos gyári munkát belföldön vagy külföldi idénymunkát is, szintén ingyenes szállással és ellátással, amiből már lehet gyűjtögetni.

2020. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Off lesz, de nem értem miért lenne kínszenvedés kisvárosban, községben vagy faluban élni?

Ugyanúgy lehet barátkozni,házibulikat csinálni,környező városokban vannak fesztiválok/bulik el lehet menni rá.Mi ebben a kínszenvedés? :D

2020. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Annyira jól élünk ebben a nyomorult országban, hogy ez egyre inkább nem szégyen... Pláne úgy, ha te is beszállsz a költségekbe. Az inkább ciki, amit az öcsém csinál, hogy 27 évesen még mindig a szüleimmel lakik (szintén falun), valami limlom egyetemre jár a megyeszékhelyen, van kemény kettő, azaz kettő órája egy héten, szóval simán dolgozhatna mellette, de természetesen esze ágában sincs. Igazából a szüleim a hülyék, hogy ezt engedik neki. Na de ez nem tartozik a kérdéshez. Én 19 évesen költöztem el otthonról az egyetem miatt, azóta is Pesten vagyok, nem tervezek hazaköltözni. Én se keresek valami sokat, de az albérletet még tudom fizetni. Szerencsére baráti áron bérlek lakást, mert amúgy rendes áron én se bírnám fizetni... Szóval nem, nem ciki, hogy még otthon laksz.
2020. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, főleg ha jól kijössz a szülőkkel. Megint más, ha anyukád folyton kiabál minden kis apróságért, és te vagy mindig a sz@r ember.
2020. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!