Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a fenti szomszédnak ugat a...

Ha a fenti szomszédnak ugat a kutyája, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre kérlek! Elfogadom azt is, ha szerintetek én vagyok túl igényes, de előtte olvassátok el kérlek.


Sok emeletes bérház, fenti szomszédban nagy testű kutyus. Kb két-három naponta reggelente (6-8 között) a kutyát, nem tudom milyen okból kifolyólag, kizárják a teraszra. Szerencsétlen kutya jelez, hogy be akar menni és ugat akár órákon keresztül, mert nem engedik be. Párommal ezt hallgatjuk egy ideje, kifigyeltük, hogy azért ugat a kutya, mert kizárják.


Egyik nap betelt a pohár, és mivel csengőn keresztül több napon át nem értem el őket (lehet nem szól a csengő, nem tudom, pedig tuti otthon voltak, mikor felmentem), egy levelet ragasztottam a csengőjükre, hogy legyenek szívesek a kutyát nem kizárni a teraszra reggelente.


Biztos észrevették, mert most kb két hétig nem lehetett hallani a kutyust, de ma reggel megint erre keltem, hogy egyre csak ugat a kutya.


Mi a teendő, ha a pihenésben zavar? Van, hogy 6.30kor már ugat, de nekem elég lenne 7kor kelnem. Nem a világ vége, de így szezonban (mezőgazdaság) az a fél óra is áldás sokszor. Szólongassam, ha többször megint előfordul, vagy mi a helyes megoldás?


Kutyabarát vagyok, nekem is volt kutyám, de volt olyan eset is, hogy délután 16-18ig hallgattuk, ahogy ugat a kutya folyamatosan. Azért na...


Ti mit tennétek a helyemben? Közös képviselőt zaklassam esetleg ha nem történik változás? Nehéz helyzet, mert a saját lakásában hadd csinálja már azt az ember amit akar, de hogy zavarja a pihenésem ez eléggé zavar.



2020. máj. 5. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Rács van a folyosón, nem tudok odamenni az ajtajukhoz.


Engem nem izgat az ok, ha nem tudják normálisan kezelni, tartani a kutyát, adják el/ajándékozzák el. Én is így tettem, mert nem tudtam biztosítani a megfelelő körülményeket (sok évig volt kutyám, de változás jött az életemben, így bem tudtam tovább őket tartani úgy, ahogy kellett volna).


Ha szexelnek, akkor nem lehetne esetleg a másik szobába bezárni? Miért pont kintre?


Egyébként van egy tippem, hogy miért zárják ki. Kutyapelenka van neki kirakva (egyszer lefújta a szél hozzánk), gondolom kirakják neki, hogy oda pisiljen...

2020. máj. 8. 08:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Szemelyesen kerdezd meg.

Probalj segitokesz tanacsokkal aegiteni megoldani a helyzetet,h neked is jo legyen es ne zarjak ki a kutyat.


Mi mar elertuk azt,h az agyon szexelunk az elettarsammal es a kutya fent fekszik az agy egyik csucskeben vagy mashol es nem zaklat minket 😂

2020. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kefélnek reggelente, azért bhasszák ki. 😁😁😁
2020. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!