Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tanyavilágban lakni ti nem...

Tanyavilágban lakni ti nem félnétek?

Figyelt kérdés
Mostanság többször járok az alföldön, sokszor láttam olyat, hogy a semmi közepén az út mellett van egy-egy ház, kilóméterekre a falvaktól és városoktól. Tudom, hogy hangulatos és nyugalmas lehet ott lakni, de akik ilyen helyen élnek nem félnek? Mert minden segítség kilóméterekre akármi történik, vagy ha betörnek és elviszik az ember minden értékét, sohasem fognak a betörő nyomára bukkanni. Ti mernétek ilyen helyen, egyedül élni?

2020. jún. 7. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
A melyszegenyseg miatti egyre magasabb szamu lopas, betores, emberteledes miatt Magyarorszagon sajnos felnek. Pedig nagyon is szep eletforma.
2020. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy félek, ott lakom és szeretem.
2020. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az Aliexpressen már 20 ezer forintért felhőtárhelyre mentő wifis biztonsági kamerát lehet venni. Nyilván áram és internet kell hozzá. Be lehet mozgásérzékelősre konfigurálni, hogy feleslegesen ne mentsen, csak ha akcióznak a bejárati ajtónál. Leverhetik rablás közben, mert a felvételt a felhőből úgyis elő tudod adni a zsaruknak később róluk.

[link]

2020. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én tanyasi vagyok ,értelmes embert ,embereket szivesen meghívom egy birka gulyásra és meglátni akko ,hogy mizujság a területen.Brékó
2020. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülnék,hogy legalább egyedül lakhatok. Nem akarok osztozni senkivel egy szobán.
2020. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyedül sem jó.
2020. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!