Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek milyen kapcsolata van a...

Kinek milyen kapcsolata van a szomszédaival?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel, hogy ki milyen kapcsolatot ápol a szomszédaival. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. jún. 21. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik szomszédom jó arc, segítek neki ahol tudok.

Eleinte kissé idegesített, de múltkor nekem sírta ki a lelkét, nagyon megsajnáltam. Egy 50-es pali, kb 40 kiló, 160 centi. Szerintem pár éve van már csak neki. :(

A másik szomszéd egy kis görcs nő két lófing kutyával, akik éjjel nappal ugatnak.

Meg van két lánya, akik amióta itt vagyok, képtelenek voltak megtanulni köszönni. Már lassan ott vagyok, elküldöm őket az anyjukba csak úgy.

2020. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik szomszed csalad férje allandoan kostolgat, probalna (talàn vagy szorakozasbol) kikezdeni velem. Tipikus olyanok, ahol az asszony meg nekem esne, ha ebböl balhé lenne, à vèletlenül sem a párjàt àllitanà le.


Màsik egy tata irto büdös és részeg szokott lenni, korabban átkopogott olyanokkal hogy hozott almàt, csak hogy lecsekkoljon otthoni ruhàban. Mässzor azert vert fel hogy segitsek neki telefonalni mert elhagyta a kulcsot. Segitettem hivàsra tettem aztan gyorsan leléptem.azota azt akarja hiresztelni rolam hogy koronas vagyok. Aljas öregember nem az a szànni valo.


Màsik öreg néni emberfobiàs ugato kutyàval akit mindig zavar hogy pont akkor jövök mikor ö mert ugatni kezd a kutya, es olyankor kellemetlenül lehuzodik megvàrja mig tovabbmegyek es igy àllandoan baja van azzal, hogy öt zavarja mindenki, ès vannak a lepcsohazban vagy utcàn emberek.kényszeresen megàll ölbe a kutya meg àtmegy a tuloldalra.


Van egy rendesnek tünö nö de akarmikor beszélget vele vki mindig az a vége hogy ékszereket vagy ruhàkat akar ràtukmàlni pénzért vagy segit ö festöt talàlni pl csak épp a festövel megegyezik hogy neki is leessen vmennyi igy dràgàbb lenne, àllandoan okoskodik vmiben


Van egy 2 méteres egyedül élö rasszista, akinek vannak olyan idöszakai hogy èjszakànként üvölt. Multkor ràverte az ajtot a kisebbségre


És vannak pàran akik olyan elszigeteltek, egyszer kétszer max ha összefutottunk sok év alatt.


És egy kedves csalàd akik ugy élnek, mintha nem lakna nàluk senki. Siri csendben, és nem jönnek mennek soha, amikor én.


És van egy naiv uj lako aki nem ismeri még mi megy itt, ö mindenkivel baràtkozik :)

Én amikor ideköltöztem, sem voltam olyan naiv mint ö.

2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönünk egymásnak, és ennyi.
2020. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
20:26: uhh nem irigyellek.😂
2020. jún. 21. 21:01
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

20 éve lakom vidéken, konkrétan falun.

Csak a jobb-bal-szembe és hátsó szomszédokat ismerem. Velük a kapcsolatom udvariasan közömbös, de annyira azért nem, hogy akár karácsony éjjel ne adnánk egymásnak egy fájdalomcsillapítót ha kell.

Még egyiknek a lakásában sem voltam, de ők sem nálunk és ez így tökéletes.

2020. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 64 lakásos lépcsőházban élek, nem is ismerek mindenkit. Van, akivel szoktam beszélgetni, van, akivel csak köszönünk egymásnak. Sok probléma nincs.
2020. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vidék, van akivel köszönünk, van akivel leallok beszélgetni, van akivel összejárunk. De van olyan is (lejárós) akit szívem szerint deportálnék.
2020. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!