Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A mostani fiatalok nagy része...

A mostani fiatalok nagy része a szülei házában lakik 30 évesen is.De hol fognak lakni a mostani fiatalok gyerekei 30 évesen?

Figyelt kérdés
Nehéz kirepülni a családi fészekből,az okokat mindannyian ismerjük.Alacsony fizetések,munkanélküliség,magas ingatlanárak.A mostani 30 évesek abból a szempontból szerencsések,hogy a szüleik a Kádár rendszerben könnyebben jutottak saját lakáshoz mint mi most.A lényeg,hogy egy most 30-40 évesnek nem muszáj albérletben laknia,nagy részük nem is tudná fizetni,ellaknak a szüleik lakásában,amit a Kádár rendszerben kaptak.De a mostani fiatalok gyerekei hol fognak lakni?Nagyszülők,szülők,unokák,dédunokák mind a nagyszülők lakásában fognak lakni?És csak azért nem hajléktalan szállón mert Kádár ideje alatt a szocializmusban könnyebb volt lakáshoz jutni?

2020. jún. 29. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Mostani fiatalnak van esélye saját lakásra
Mostani fiatalnak nincs esélye saját lakásra
45 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
"De a mostani fiatalok gyerekei hol fognak lakni?" Honnan veszed, hogy lesznek egyáltalán gyerekeik?
2020. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sehol nem fognak lakni, mert meg sem fognak születni. Én legalábbis 39 éves koromig nem találtam olyan nőt, aki szülne nekem gyereket, a lakásprobléma miatt. Szomorú, de ez van.
2020. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
42%

"A mostani fiatalok nagy része a szülei házában lakik 30 évesen is."

Ez egy demagóg általánosítás.

2020. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

Sosem akarok gyereket.


26/f

2020. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#1 nekem azt tanácsolták minél előbb kerítsek egy barátnőt és minél előbb csináljak gyereket.Ne várjak arra,hogy anyagilag rendben leszek meg lesz saját lakásom,mert ha erre várok még nagypapa korúként sem leszek apuka.
2020. jún. 29. 21:28
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülőknél😅
2020. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
A szüleimnél élek 30 évesen. Párom van, ő is ideköltözött hozzánk. Gyerek nincs és még egy jó darabig nem is lesz, de majd ha lesz is, maximum egy. Az oka egyszerű, nincs pénz. Hiába a mindenféle támogatás, max egy csomag pelenkára elég. Az meg nem elég egy hónapra.
2020. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a szülők örökké élnek?
2020. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#6 én is így gondolom.Majd Békásmegyeren egy 20 négyzetméteres panelban fog lakni, nagypapa, nagymama,apu,anyu,gyerekek:)
2020. jún. 29. 21:32
 10/38 A kérdező kommentje:
#8 elég sok idős megéri a 80-90 éves kort.Én anyám is 70 éves lesz és semmi baja nincs.
2020. jún. 29. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!