Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vagytok rosszban,szomszédokkal?

Vagytok rosszban,szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Van valami zavaró tényező,vita osszetűzés, stb a szomszéddal nektek?

És micsoda?

Hogy kell le reagálni?



#Szomszéd,vita,veszekedés,
2020. júl. 1. 05:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholista szomszédom egy este telehordta az mi kukánkat sörösüveggel meg dobozzal. Mi is alig férünk egy kukába, ezért a nejem visszavitte nekik és lerakta a kertkapujába. De gondolom ezzel még nem lesz vége az ügynek. Ja és ugyanő azzal szórakozott, hogy az üveg tetejű konzervatóriumnak (télikert, üveges veranda) a tetejét teledobálta csikkel az emeleti ablakából. De hála istennek csak albérlő ott, s egyszer régen felvilágosítottam, hogy gond esetén nem vele fogok tárgyalni, hanem a tulajjal, azóta visszafogta magát.
2020. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az is komoly,nálam a szenyvizet engedik, a kertbe.
2020. júl. 1. 07:11
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Van pàr kisebbség szomszedunk.

A magyar szomszedunk joban van velük de nekem mindig rasszista dumàkat nyom hogy arra motivàljon hogy bologassak es füzzem tovabb,amit tovàbbad a kisebbségnek.

Mivel alapbol visszahallok mindent tölük igy àtlàtok a magyar szomszédon.


Az a legfàjobb hogy szememben kedves azt hittem jo kaocsolatunk van es megtudtam, hogy ilyen aljas amugy.


Komolyan a kisebbsèg legalabb a szemembe mond mindent ha bajuk van,meg en is nekik ha bajom van, a magyar meg az ember hàta mögött kavarja a sz.rt azt direkt provokàlva.


Csalodtam benne. Es nem tudja.ugy is tagadnà.

2020. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húde mennyi van így,itt is így megy.Nemnagyon van már barát sem,
2020. júl. 1. 07:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beköltözött egy üvöltöző kokeró família az utcába, azokkal szoktam összeszólalkozni amikor hétköznap éjjel üvöltöznek egymással.
2020. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az is baj ha meg szólok,jönn az egész family,és kapával meg stb,

Megvernek meg betörik az ablakokat,képzeljétek.

Kamerákat kell már felszereltetnem.

2020. júl. 1. 07:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás, hogy rosszban vagyunk, szimplán annyira bunkó a szemközti szomszédunk, hogy általában vissza sem köszön, ha ráköszön az ember. De nem csak nekünk, másoknak sem.
2020. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Régi gangos bérházban, szóval még csak nem is a legvékonyabb falak mellett volt olyan család a szomszédom, ahol a három gyerek reggel hattól este 11-ig folyamatosan felváltva vonyított.

Soha nem tettem volna szóvá, egészen addig, amíg egyszer anyuka be nem szólt nekem, hogy mit képzelek magamról, hogy vasárnap délután mosok, ő most tette le a legkisebbet aludni, stb. stb. De mindezt olyan minősíthetetlen hangnemben, hogy azt hittem, az agyam eldobom. Egyrészt sehol nem volt házirendbe foglalva, hogy nem moshatok vasárnap délután, másrészt akkor értem rá, harmadrészt én északás után SOHA nem tudtam aludni a nyomorult kölykeitől, szóval nem tudott meghatni, felébred-e rá a kicsi.

Onnantól kezdve, hogy mindezt így rázúdítottam, közölte, hogy szívtelen, antiszociális szar vagyok, én meg minden egyes alkalommal beraktam a metált jó hangosra, ha felvisított valamelyik kölök, aztán így éldegéltünk.

Azóta szerencsére elköltöztem. Itt is vannak kisgyerekes szomszédok, ráadásul ez egy panel, mégsincs soha ilyen probléma. Nem azt mondom, hogy nem sír fel NÉHA egy baba, de nincs napi 17 órában vonyítás meg hiszti. Nem tűnik nagy dolognak, de higgyétek el, ki tudja készíteni az embert, ha egy percre sincs csend a saját otthonában, pláne úgy, hogy nem is a saját gyereke visít (bár nekem egy életre elvették a kedvem a gyerekvállalástól ezzel :D ).

2020. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik nyugdíjas szomszédom nyírta a füvet, én otthon voltam de szerintem nem tudta. Láttam az ablakból hogy fűnyírás közbe dobálja át a kertembe a lenyírt gazt, nem is keveset. Odamentem, mondtam neki hogyha egy fűszálat átdob mégegyszer akkor kitekerem a nyakát. Azóta nem is köszönünk egymásnak.Nem értem pedig jóban voltunk, vagyis inkább én segítettem neki sokszor, pl. létrát felállítani.
2020. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, akkor vannak gondok sok embernek.

Nem én vagyok egyedül így.

2020. júl. 2. 22:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!