Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság rászólni a szomszédok...

Bunkóság rászólni a szomszédokra, hogy este 22:00-kor már nem akarom hallgatni, ahogy a gyerekei sikoltoznak és ugrálnak?

Figyelt kérdés
Igazából már nagyon nehezen viselem 9-kor is, de gondolom akkor még muszáj tűrni. Kétszer illedelmesen átmentem 10-kor, hogy mi már ilyenkor pihennénk, nagyon kedvesen azt a választ kapom a szülőktől, hogy odafigyelnek aztán semmi. Értem, hogy az ő házuk, de akkor is egy lakó közösségben élünk (sorház) és szerintem, az hogy este 10-kor nálunk már ne őket kelljen hallgatni nem szörnyű elvárás.

2020. júl. 11. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen bunkó emberek úgy vannak vele hogy őket senki se korlátozza.

A hülyegyerek meg azért visít mert a hülye szülő hagyja.

Éjfélkörül kezdj el fúrni meg flexelni, aztán ha átjönnek szólni, illedelmesen mond meg nekik hogy halkabbra veszed.

2020. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
13%

Nem bunkóság, de a társasházi élet ilyen sajnos. Hétvégén kora reggel fúrnak, faragnak, ordít a gyerek, házibulit rendez az egyetemista, reggeltől-estig megy a szomszédban a mosógép stb.

Nálunk is vannak ilyenek, néha én is bűnös vagyok 1-2 dologban. Mindenki az.

2020. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Én albérletből ezért költöztem ki idő előtt és követelte vissza a kauciót jogi úton és kártérítést is kértem.


Az albérleti adatbázisba, amit az egyetemen tartanak nyilván szépen bevan küldve a felvétel, ahogy a fenti gyerek hajnali 2kor dobog. Több embert áthívtam vendegségbe így ők is hitelesen tudták beírni az albérleti adatbázisba, hogy ez a hely alkalmatlan azoknak, akik éjjel aludni akarnak.


Azóta csak problémás emberek költöznek abba az albiba.


És ez így helyes. Aki normálisan viselkedik, ne kelljen azért szopnia, hogy nem hagyják aludni. Sok egyetemista van, aki elég magas szinten képviseli az intelligens munkát végzők táborát, a kutatókat és felfedezőket. Aki ilyen emberrel baxakszik, mint a hajnalban gyereket ordibáltató szülő, az megérdemli, hogy drogosokkal és bulizós, hangos fiatalokkal legyen körülvéve és az ingatlanjának az értéke romoljon a lakhatatlan környezet miatt.


Ha velem húz valaki ujját, abból ippon lesz.

2020. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell hozzá gyerek,nàlam ugyanez megy,es felnött emberek!!

Ma reggel arra ébredtem kivételesen tovàbb aludtunk mint ezek,

tàrva nyitva minden ablakuk és üvöltenek.Fasza vasárnap,kb 1 òrája kuss van szerencsére🙏🏻

2020. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2020. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%

Én biztosan szólnék, ha kell minden nap és nem is lennék túl kedves velük. Ha nem vesznek vissza, akkor kitalálnék valami "kellemes" visszavágót.

Lakóparkban lakom, szóval tudnék mesélni arról, hogy milyen, amikor reggeltől estig szaladgálnak meg ordítanak a gyerekek. Bezzeg amikor este fél 11-kor hazaérsz a motorral, jönnek ki sipákolni a szülők, hogy felkel a gyerek. Érdekes, az artikulálatlan üvöltésüket nekem el kell viselnem egész nap.

2020. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!