Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni hogy legyen...

Mit lehetne tenni hogy legyen valami nyugtom?(a forgalom és akik csinálják ezt nem fognak változni)Cinikus és fikázó kommenteket kérem ne.Tényleg valami segitség kéne mert ez igy nem jó.Csak a költözés marad?

Figyelt kérdés

Elég nagy az átmenő forgalom a legutóbbi időben ahol lakom az elmult pár évben.Napi sokszori üvöltözés dudálás motorbőgetés,fékezések,egyesek a kis utcában gyorsulási futamot rendeznek(nem értem hogy mit keresnek hatalmas teherautók egy kis utcában).Nagy teherkocsiktók kezdve ami nem halk és itt megy a platós kocsiig ami valahogy ugy van kialakitva hogy amikor megy valami odaütödik jó hangosan vagy egyszerüen megdobja valami és eléggé hangos.(olyan mintha rávernének egyet a vasra)

Az ablak bezárása nem sokat segit mivel meleg is van meg nincs levegő és hamar elfogy + csomó minden ugyanugy átjön hangba(gondolkodtam a hangszigetelő ablakon csak drága).Az olyan kommentek kiméljenek amik cinikusan azt mondják hogy költözzek tanyára.Nem arról van szó hogy ne érjen inger de ez k urva sok hogy napi 10-20 szor kell hallgatni a sok barmot.A sok részegről meg üvöltözőről(vagy aki odahány az ablakod alá) ne is beszéljünk vagy akik odacigiznek a másik ablaka alá és bemegy a füst +odaszórnak minden szemetet a füre (odas zaratják a kutyát).Sokszor olyanok járkálnak hogy valami elképesztő.(olyan párbeszédeknek is fültanuja voltam amire kurvára nem vagyok kiváncsi) Pl büncselekmények(elég undoritó dolgok) meg akit bántott annak a szidása hogy mekkora sz emét hogy feljelentette érte.Ha valaki extra cinikus lenne mondhatná milyen negativ vagyok de bakker 1-2 ilyen idegesitő dolgot lehet nem vesz észre az ember de amikor összejön 10 idegesitő dolog amelett nem lehet elsiklani.Csak a költözés marad?



2020. júl. 25. 08:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt se értem hogy egy nagyon szük uton mit keresnek hatalmas jármüvek.Alig fér el.Egy kocsi is.
2020. júl. 25. 08:16
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerinted? Nem fogják elterelni a forgalmat a kedvedért, és az emberek sem változnak. Mondjuk annyi eszed lehetett volna, hogy legalább a városrészt leírod.
2020. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van egy "jóakaród" aki tolja ezt a műsort neked, és van pár haver, aki jó pénzért játszik és asszisztál is hozzá.Az írásod erről tanuskodik.
2020. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
El kéne olvasni és nem ezt az odaböfögök valami stilust nyomni .Ha elolvastad volna Előbb leirtam hogy nem hiszek abban hogy változni fog a forgalom se abban hogy pozitivan fog változni a helyzet a közeljövöben.(Látom a kötekedés megy.ÉS hogy leirom a városrészt azzal mitől lesz jobb?Ha annyi eszed lenne végiggondolnád mit irsz és nem irsz ilyet hogy leirjam a városrészt ha lenne annyi eszem.
2020. júl. 25. 08:24
 5/21 A kérdező kommentje:
3 as nincsen semmi összeesküvés a dologban.Egyszerüen ilyen prolik vannak itt.Egy pillanatig fel se merült hogy ellenem menne az egész.Akik ezt csinálják nem is ismernek.
2020. júl. 25. 08:25
 6/21 A kérdező kommentje:
Direkt leirtam hogy milyen kommenteket ne.Erre sikerült még el se olvasni vagy ha elolvasni sikerült értelmezni már nem.Undoritó ez a kommentelő tipus ami a kettes válaszban van
2020. júl. 25. 08:26
 7/21 A kérdező kommentje:
Minek kommentelsz ha el se olvasod mi van a kérdésben?
2020. júl. 25. 08:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Írd már le, hogy hol melyik rész ez? Panel? Kertesház? Főváros? Nagyváros? Határ közeli? Olcsóbb környék? Belváros?

Ne haragudj, te kikéred magadnak, hogy milyen válaszokat vársz, de te meg fél oldalnyi rizsát "böfögtél ide", a lényeg nélkül.

2020. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mond már el nekem hogy miért fontos hogy milyen város?Attól mi változik?
2020. júl. 25. 08:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Benne volt a lényeg értelmezni kéne.Az hogy milyen város semmi köze a dologhoz jelen esetben.A környéknek hogy milyen annak van köze de jelen esetben nem lehet azt mondani hogy rossz környék.Átlagos.
2020. júl. 25. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!