Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni hogy legyen...

Mit lehetne tenni hogy legyen valami nyugtom?(a forgalom és akik csinálják ezt nem fognak változni)Cinikus és fikázó kommenteket kérem ne.Tényleg valami segitség kéne mert ez igy nem jó.Csak a költözés marad?

Figyelt kérdés

Elég nagy az átmenő forgalom a legutóbbi időben ahol lakom az elmult pár évben.Napi sokszori üvöltözés dudálás motorbőgetés,fékezések,egyesek a kis utcában gyorsulási futamot rendeznek(nem értem hogy mit keresnek hatalmas teherautók egy kis utcában).Nagy teherkocsiktók kezdve ami nem halk és itt megy a platós kocsiig ami valahogy ugy van kialakitva hogy amikor megy valami odaütödik jó hangosan vagy egyszerüen megdobja valami és eléggé hangos.(olyan mintha rávernének egyet a vasra)

Az ablak bezárása nem sokat segit mivel meleg is van meg nincs levegő és hamar elfogy + csomó minden ugyanugy átjön hangba(gondolkodtam a hangszigetelő ablakon csak drága).Az olyan kommentek kiméljenek amik cinikusan azt mondják hogy költözzek tanyára.Nem arról van szó hogy ne érjen inger de ez k urva sok hogy napi 10-20 szor kell hallgatni a sok barmot.A sok részegről meg üvöltözőről(vagy aki odahány az ablakod alá) ne is beszéljünk vagy akik odacigiznek a másik ablaka alá és bemegy a füst +odaszórnak minden szemetet a füre (odas zaratják a kutyát).Sokszor olyanok járkálnak hogy valami elképesztő.(olyan párbeszédeknek is fültanuja voltam amire kurvára nem vagyok kiváncsi) Pl büncselekmények(elég undoritó dolgok) meg akit bántott annak a szidása hogy mekkora sz emét hogy feljelentette érte.Ha valaki extra cinikus lenne mondhatná milyen negativ vagyok de bakker 1-2 ilyen idegesitő dolgot lehet nem vesz észre az ember de amikor összejön 10 idegesitő dolog amelett nem lehet elsiklani.Csak a költözés marad?



2020. júl. 25. 08:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk, pont a forgalom ellen lehetne tenni.


Megkeresed az önkormányzati képviselődet vagy valami lakossági panasznapon előadod a problémát és kéred a forgalom vagy a sebesség korlátozását ill ha lehet, akkor az utca egyirányusítását. Ha még pár szomszéd pedálozik veled, simán megoldják

2020. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!