Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni hogy legyen...

Mit lehetne tenni hogy legyen valami nyugtom?(a forgalom és akik csinálják ezt nem fognak változni)Cinikus és fikázó kommenteket kérem ne.Tényleg valami segitség kéne mert ez igy nem jó.Csak a költözés marad?

Figyelt kérdés

Elég nagy az átmenő forgalom a legutóbbi időben ahol lakom az elmult pár évben.Napi sokszori üvöltözés dudálás motorbőgetés,fékezések,egyesek a kis utcában gyorsulási futamot rendeznek(nem értem hogy mit keresnek hatalmas teherautók egy kis utcában).Nagy teherkocsiktók kezdve ami nem halk és itt megy a platós kocsiig ami valahogy ugy van kialakitva hogy amikor megy valami odaütödik jó hangosan vagy egyszerüen megdobja valami és eléggé hangos.(olyan mintha rávernének egyet a vasra)

Az ablak bezárása nem sokat segit mivel meleg is van meg nincs levegő és hamar elfogy + csomó minden ugyanugy átjön hangba(gondolkodtam a hangszigetelő ablakon csak drága).Az olyan kommentek kiméljenek amik cinikusan azt mondják hogy költözzek tanyára.Nem arról van szó hogy ne érjen inger de ez k urva sok hogy napi 10-20 szor kell hallgatni a sok barmot.A sok részegről meg üvöltözőről(vagy aki odahány az ablakod alá) ne is beszéljünk vagy akik odacigiznek a másik ablaka alá és bemegy a füst +odaszórnak minden szemetet a füre (odas zaratják a kutyát).Sokszor olyanok járkálnak hogy valami elképesztő.(olyan párbeszédeknek is fültanuja voltam amire kurvára nem vagyok kiváncsi) Pl büncselekmények(elég undoritó dolgok) meg akit bántott annak a szidása hogy mekkora sz emét hogy feljelentette érte.Ha valaki extra cinikus lenne mondhatná milyen negativ vagyok de bakker 1-2 ilyen idegesitő dolgot lehet nem vesz észre az ember de amikor összejön 10 idegesitő dolog amelett nem lehet elsiklani.Csak a költözés marad?



2020. júl. 25. 08:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Komolyan te valami troll lehetsz.Ha azt mondom mondjuk hogy kisváros akkor hirtelen kigyulik a fény és megjön a válasz hogy ja ezért?Vagy ha nagyváros akkor azért?
2020. júl. 25. 08:35
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

Akkor b+, te nyomorult! Mégis mi mást lehet írni, azon kívül, hogy költözz tanyára? Egy idióta vagy, komolyan! Meg is érdemled! Remélem csak több ilyen lesz!

Én nem költöznék pl. fővárosba, belvárosba, ahol sok az üzlet, ezáltal az áruszállítás. Vagy határközi faluba, ami moondjuk szintén főút és a kamionok, tdherautók mennek, vagy nagy hipermerketek közelébe, ahol szintén az áruforgalom miatt nagy a nyüzsgés. Vagy olyan helyre, ahol apartmanok, szállodák vannak, szórakozási lehetőségekkel, hiszen bulizós társaságok, turisták szintén hangosak. Vagy "c" környékre, amit nem fejtek ki, hiszen mindenki tudja. Vagy olyan lakótelepre, ahol főleg albérlők vannak, vagy egyetem környéke, ahol szintén nagy a nyüzsgés.

Ezért számít b+. Segítsen a franc neked!

2020. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért is vicces mert egy nagyváros is lehet élhető és egy kisváros is élhetetlen.
2020. júl. 25. 08:40
 14/21 anonim ***** válasza:
A szomszédokkal beszéltél már? Első lépésként mindenképp össze kéne fogni a többi lakóval aki az utcában lakik, és úgy hivatalos útra terelni az ügyet, annak a konkrét menetét sajnos nem tudom. Ha így nem megy, akkor elvileg a költözés maradna, csak valószínűleg senki nem akarja majd megvenni a házadat. Elég sok hasonló sztori volt pár éve a médiában (pl. a reptér közelében élők...)
2020. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Képzeld ha elolvastad volna láttad volna hogy egyik se igaz arra ahol lakom.Idióta.
2020. júl. 25. 08:41
 16/21 A kérdező kommentje:

Gratulálok rosszat kivánsz a másiknak te aljas proli.

"Akkor b+, te nyomorult! Mégis mi mást lehet írni, azon kívül, hogy költözz tanyára?" Ebből látszik mekkora rosszindulatu féreg vagy.Képzeld lehetne elolvasni és válaszolni normálisan nem azt irni amit mondtam hogy ne irjanak.

2020. júl. 25. 08:42
 17/21 A kérdező kommentje:
Sok bulizós fasz is itt megy át miközben ez nem is buli negyed.Totál érthetetlen hogy mitől ilyen ez ahely.
2020. júl. 25. 08:43
 18/21 anonim ***** válasza:
Halihó a 14es választ is olvasd már el kérlek
2020. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Példákat írtam te szerencsétlen, olvasni, értelmezni sem tudsz. Leírtam miért nem mindegy például, hogy hol laksz. De neked sehol nem lenne jó.
2020. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Volt egy szuper kis lakásunk teljesen felújítva egy hatalmas ligethez közel, jó volt a közlekedés, minden stimmelt, csak az évek alatt iszonyúan zajossá vált. Borzalmasan megnőtt a forgalom, mind a gyalogos, mind az autós és a közeli ligetben is egyre többször rendeztek hangos éjszakai rendezvényeket, amit annyira már nem toleráltunk. Évekig őrlődtünk, aztán végül eladtuk a lakást és kerestünk egy másikat egy csendes helyen. Az nem annyira szép, nincs is annyira felújítva, liget sincs a közelben, de mindez semmit nem számít, mert végre csend, békesség és nyugalom van, nincs ordibálás, fékcsikorgás, részeg randalírozás, szóval nagyon megérte.


Neked kell dönteni, hogy még évekig tolerálni tudod-e a zajt. Az ablakok nálunk nem volt megoldás, egyrészt nyáron meg lehet pusztulni állandó csukott ablaknál, másrészt a hangszigetelt ablak csak akkor jó, ha a falak is vastagok, mert a fal is átengedi a zajt, nálunk is ez volt.

2020. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!