Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarhat a buszon...

Miért zavarhat a buszon egyeseket ennyire a jelenlétem?

Figyelt kérdés

Faluból járok busszal minden nap a közeli városba, a busz innen indul és átmegy két falun még amíg beér a városba, és már néhány éve, folyamatosan azzal szembesülök, hogy a környékbeliek közül egyesek vágják rám a pofákat, méregetnek ha ott vagyok a buszon, zavarja őket a jelenlétem. Az is feltűnő, mennyire nem szívesen ülnek be az előttem levő ülésre, csak ha már máshol nincs hely. Nem mindenki, de vannak sokan, akik valamiért nagyon irtóznak tőlem. Nagyon durván figyelnek, amit sehol máshol nem tapasztalok, akárhova megyek. Látszik rajtuk, hogy bizalmatlanok velem szemben. Meg van néhány keményebb egyén, akikre szinte rá van írva, hogy arra vágynak csak hogy jól leüssenek.

Miért zavarhat falusiakat ennyire valakinek a jelenléte a buszon?


2020. aug. 3. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Koszos, büdös vagy, furán nézel ki, magadban beszélsz, belekötsz emberekbe?
2020. aug. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl szép, és néha beszélek magamban de csak halkan, suttogva. De csak ritkán, általában nincs semmi ilyesmi
2020. aug. 3. 05:34
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagy dohanyzol vagy csak szimplan nem vagy velük barati nem beszelgetsz stb
2020. aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de elöször én is arra tippelek, hogy esetleg büdös, koszos vagy, dohányzol, a cigaretta szaga leng körül. Lehet, hogy nem tudod magadról, hogy büdös vagy? Milyen gyakran tisztálkodsz, mosol hajat, milyen gyakran váltasz ruhákat, és azokat ki is mosod? Ismerek egy nöt aki váltani vált ruhát, de ki nem mossa, csak kiteszi levegözni és azt hiszi az elviszi az izzadságszagot. Hát nem!

Esetleg ha a büdösség koszosság cigiszag kizárva, akkor az is lehet, hogy már annyira ráparázol erre, hogy szerinted kerülnek az emberek, hogy rossz a kisugárzásod, negatív, és az látszik rajtad.

Aztán az is eszembe jutott, hogy nem lehet, hogy csak azt hiszed, hogy kerülnek? Mármint nem miattad nem ültek le oda, hanem más miatt, csak beparanoiázod magadnak?

Mindenképpen kideríteném a helyedben, hogy mi a helyzet.

2020. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Vagy csak bebeszéled, vagy a fent felsoroltak valamelyike áll fenn.


Attól, hogy 'nem vagy szép', senki nem fog így viselkedni, ráadásul általában ez is csak hiszti.


De miértbeszélsz magadban? Ne tedd, még suttogva sem, mert ettől őrültnek tűnhetsz.

2020. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha magadban beszélsz, akkor téged tekintenek a falu bolondjának, ez van.
2020. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mellőzd a magadban beszélést. Amúgy első gondolatom nekem is volt, hogy büdi vagy. Nekem egy osztálytársam egy sertésteleptől kb 2 km re lakott, szegény mindig trágyaszagú volt, hiába volt tiszta a ruhája.
2020. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Azért, meet errefelé ritkán látni négereket :-)
2020. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!